דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מדריך מוגנות בביה"ס "יד לחמישה"
 
 
 
 
 
פרוייקט "עיר ללא אלימות", פרי רעיונו של ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, בראשותה של גלית ברגיל ממינהל החינוך, המקיף מספר בתי ספר יסודיים בגלבוע, הגביר בחודשים האחרונים את בטחונם של תלמידי בתי הספר.  ב"יד לחמישה", מציינים בסיפוק את יתרונות הצבת מדריך מוגנות, שחיזק לדברי מנהלת בית הספר ענת רביב את בטחונם של הילדים.
 מנהלת בית הספר, סיפרה בשביעות רצון רבה את הצלחת מימוש הרעיון של הצבת מדריך מוגנות וציינה כי  המדריך למוגנות, עופר דהרי מסייע רבות להגברת בטחונם של התלמידים. "מתוקף תפקידו, מסתובב המדריך למוגנות בחצר, מהשעות המוקדמות של הבוקר, הוא פוגש את הילדים ברדתם מההסעה ומלווה אותם לאורך כל היום, להתמודדותם עם סדר היום השגרתי של לימודים והפסקות.
 
המדריך בשעת הדרכה
 מנהלת פרוייקט "עיר ללא אלימות", גלית בר גיל הסבירה, כי המועצה ביוזמתו של דני עטר, נרתמת לסייע בהקמת סיירות הורים מתנדבים בישובים, שיחד יפעלו לדבריה, לשמור על בטחונם של בני הנוער. "התהליך בעיצומו ורבים מההורים מוכנים להירתם למאמץ האזורי" ציינה בר-גיל. 
 ענת רביב מנתה את יתרונות הצבת המדריך בחסותה של המועצה, שהביא לדבריה לשינוי מהותי אצל התלמידים, בהגברת בטחונם האישי. "המדריך עופר נמצא בכל פינה בחצר, כדי לעזור ולהושיט יד מכל הלב, הן לצוות המורים והן לתלמידי בית הספר. כמו כן הוא  מקבל את  התלמידים בחיוך רחב וביד מחבקת, משמש להם אוזן קשבת ומסביר להם באריכות ובסבלנות על כל אירוע. בפינת החי הוא נותן לילדים אחריות ומקדיש להם זמן עם החיות, דבר המרגיע את הילדים בין שעות הלימוד הארוכות במהלך היום", ציינה מנהלת בית הספר.
 לדבריה, הקים מדריך המוגנות גינת ירק בעזרת הילדים, בה לומדים הילדים את מחזור החיים של הירק שאותו הם נטעו, החל מנטיעה עד הנבת  הפרי, אותו הם אוספים בשמחה ונהנים מפרי עמלם. "מדריך המוגנות גם משמש דוגמה לדרך-ארץ, הוא מרגיע את הילדים ופותר ביניהם בעיות. הילדים נלהבים לשהות במחיצתו של עופר ומתנהגים כיאות, כדי לזכות בזמן איכות עמו. צוות בית הספר כולו וכל התלמידים מודים למדריך הגננות על היותו עימנו ומודים למועצה ולדני עטר, על הקצאת התפקיד עבורנו" סיכמה מנהלת בית הספר.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים