דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> המדריכים בפורום מעצים
 
 
 
פורום מדריכי ז'-י"ב ביישובי הגלבוע התקיים לאחרונה, בהנחייתו של גדי ממכון "פירם" ושל רוחמה לבקוביץ, מנהלת מחלקת הנוער. המטרה הייתה ליצור פלטפורמה ללמידה, שיתוף פעולה ויצירה בין העמיתים.
"אנו רואים בהדרכת נעורים הן מקצוע והן שליחות" אמרה לבקוביץ' והוסיפה "התפקיד מחייב חיבור איכותי בין הבנת התפקיד של המדריך והמיומנויות שלו מחד ובין ערכיו מאידך, המחויבות שלו ואישיותו. אנו מאמינים כי מדריך איכותי הוא מדריך בשל מבחינה רגשית, מחויב לערכים ולסביבתו ובעל תפיסות מפותחות בכל הנוגע למהות תפקידו".
המדריכים הבוגרים במרחב הגלבוע אמורים לחולל קשר איכותי ומשמעותי עם חניכיהם. הצוות החינוכי שהיה אמון על התכנים בפורום, קבע עוד כי עליהם לשמש עבור הצעירים מהם, כמעין "אחים בוגרים", אליהם ניתן לפנות בכל עת. לצד זה, שמעו המדריכים כי נדרשת מהם היכולת לנווט את הדינמיקה הקבוצתית של קבוצת "השווים", כך שכל אחד ימצא אצלם בחברה, פלטפורמה ראויה לצמיחה ולהצגת איכויותיו. במעגל השיח שוחחו גם על ערכים ודוגמא אישית שהינם חלק בלתי נפרד מכל מפגש אישי או קבוצתי.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים