דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> הישוב נורית קורם עור וגידים – הסתיימה מסירת מגרשים למשתכני שלב א'
 
 
 
 
הישוב "נורית" שבגלבוע קורם בימים אלה עור וגידים ולאחרונה הסתיימה מסירת המגרשים ל 106 המשתכנים שרכשו מגרשים של שלב א',  לאחר שבישוב הושלמו עבודות פיתוח ציבורי, כמו ביוב וניקוז. בנוסף השבוע הוחל בביצוע עבודות תשתיות רדודות, והן כוללות, הסדרת דרכים  לקראת סלילתן, מים, חשמל, תקשורת וכבלים. עבודות אלו אמורות להסתיים בעוד מספר חודשים.
הישוב "נורית", שאת הקמתו יזם ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, הינו הישוב האקולוגי המתוכנן הראשון בארץ, והמשפחות שיבנו בו את ביתן, ייהנו מנופי הגלבוע המרהיבים, ומאיכות חיים המושתתת על  חיים ידידותיים לסביבה.
ראש המועצה דני עטר מסר כי הישוב שקורם סוף סוף עור וגידים לאחר שהתגברנו על המון תהליכים ביורוקרטים, והנה אנחנו מתקדמים לעבר המטרות שהצבנו לעצמנו בחזון המועצה להגדיל את מספר התושבים בגלבוע ,למשתכנים החדשים בנורית מצפים חיים בלב הטבע היפה של הגלבוע עם איכות חיים לה זוכים תושבי הגלבוע.
 סגן ראש המועצה האזורית הגלבוע, רמי אלהרר, ראש מינהל השירות לתושב, מסר כי הישוב שתוכנן וניבנה כישוב אקולוגי ייחודי, המציע תפיסה חדשה של מגורים – איכותית יותר, ירוקה יותר ומתקדמת יותר. "הישוב משלב מרכיבים קהילתיים, חברתיים ותיירותיים, תוך שמירה על הנוף ואיכות החיים. בחלק גדול מהמגרשים, הגענו סוף סוף לשלב בו ניתן להתחיל בבניה, וכבר החלה מסירת המגרשים למשתכנים", ציין סגן ראש המועצה.
אמנון סתוי, מזכיר הישוב נורית, מסר כי כל המגרשים שהיו מיועדים למכירה בשלב א' נמכרו. "להערכתי, בחצי השני של שנת 2013 תחל הבניה הפרטית. חלק חשוב בהקמת ישוב חדש, הוא הקמת הקהילה, לכן הוקם צוות קהילתי מבין המשתכנים שהחל לעבוד בהתנדבות באירגון הפעילות הקהילתית", אומר מזכיר הישוב ומוסיף, כי לצוות יש ליווי של גורמים מקצועיים והוא עוסק כיום בגיבוש המשתכנים וחיזוק הקשר בינם, ע"י מפגשים והעברת אינפורמציה באמצעות רשת הפייסבוק ושבקרוב יוקם אתר אינטרנט של הישוב.
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים