דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> ראש מחלקת ישובי הצפון במג"ב, נצ"מ ששון חממה ביקר בגלבוע
 
 
 
 
ראש מחלקת ישובי הצפון במג"ב, נצ"מ ששון חממה: "הירידה בפשיעה בגלבוע  היא תוצאה של שיתוף פעולה פורה בין הגלבוע למג"ב!"

ביום שלישי האחרון,ביקר ראש מחלקת ישובי הצפון במשמר הגבול, ששון חממה, במועצה האזורית הגלבוע. בביקור השתתפו נציגי מרחב צפון במג"ב, ביניהם, מפקד חבל גלבוע, פקד ספא הישאם, מפקדי בסיס "המתמיד" וקצין הבטחון של המועצה. מטרת הביקור, נועדה לבדוק את פריסת כוחות ההפעלה, שיטת ההפעלה, שיעור הפשיעה ושיתוף הפעולה בין כוחות משמר הגבול לבין מתנדבי המועצה האזורית הגלבוע.
 
נצ"מ ששון חממה עם אנשי בטחון מהגלבוע
קצין הביטחון של המועצה,  נתן סקירה רחבה אודות פעילותה הביטחונית של המועצה, על פריסת כוחות ההפעלה ושיטת ההפעלה. כמו כן הציג קב"ט המועצה דו"ח נתוני הפשיעה ביישובי הגלבוע, שהצביעו על ירידה משמעותית, לעומת אשתקד.  "הירידה המשמעותית בשיעור הפשיעה, משפרת באופן ניכר את רמת החיים ביישובי הגלבוע והיא פועל יוצא  משיתוף הפעולה בין מג"ב למתנדבים תושבי הגלבוע ותוצאה של מדיניות , אותה הנהיג ראש המועצה דני עטר, יחד עם סגנו רמי אלהרר", אמר  קצין הביטחון של המועצה.
מפקדי משמר הגבול ובראשם, נצ"מ ששון חממה, היו תמימי דעים לגבי הירידה בשיעור הפשיעה וציינו כי היא נזקפת לאיכות שיתוף הפעולה בין כוחות משמר הגבול לבין כוחות המתנדבים, תושבי המועצה האזורית גלבוע.
נצ"מ ששון חממה הביע את התרשמותו מהנתונים שהוצגו בפניו ואמר כי המועצה האזורית הגלבוע, תורמת רבות לחיזוק הפעילות המשותפת של משמר הגבול והמתנדבים. "אין ספק, שסוד ההצלחה בהיערכות הכוחות המשותפים בגלבוע, הוא פרי של מדיניות נכונה, של חיזוק ושל עשייה משותפת, להבטחת יישובי המועצה", אמר נצ"מ חממה.
 
בנוסף נצ"מ חממה ביקש להביע את הערכתו הרבה למתנדבים , תושבי הגלבוע.
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים