דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> תלמידי בי"ס "עמק יפה" יצאו למסע בהרי אילת
 
 
 
 
עשרות תלמידי כיתות י"א – י"ב מבית הספר "עמק יפה" שבגלבוע, יצאו לאחרונה למסע להרי אילת. כשהם עמוסים באהלים ושקי שינה, החלו התלמידים את מסעם בנחל "צפית" שבמדבר יהודה, שם טיפסו וירדו בנפתולי הנחל על גבי סולמות וחבלים. בערב צפו בהאכלת טורפים בחי בר שביטבתה. בהמשך סעדו את ארוחת הלילה.למחרת עם עלות השחר, טיפסו התלמידים בהר אמיר וירדו למסלול שהעלה את רמת האתגר והקושי. מאיה ויניק ורותם, ממובילי המסע תיארו בהרחבה את חוויית המסע שכלל שיט בספינה לחופיה של אילת. "פגשנו נוף הררי, אלמוגים ודגים שמתחת לים כולל דולפינים שקפצו לצידנו", סיפרו השניים. 
סגנית מנהלת בית הספר, אפרת ביגמן ציינה כי המסע להרי אילת ולנופיה של העיר הדרומית היה מרתק. "התלמידים חזרו הביתה מותשים, עייפים, ובעיקר מרוצים מאד מהחוויה. היה זה מסע של חברות טובה ועזרה הדדית, עם יכולת לסייע ולראות את האחר. מסע שהיו בו רגעים מרגשים של אנושיות, צחוק, כייף, קושי, תסכול ומאמץ. היה זה מסע של אנשים בטבע ואל עצמם" סיכמה ביגמן. 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים