דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> תלמידי בי"ס "עמק יפה" בגלבוע התאמנו בבסיס "צלמון" של הגדנ"ע לקראת גיוסם לצה"ל
 
 
 
 
לקראת יום הזיכרון ויום העצמאות שהתקיימו השבוע, קיים בית ספר "עמק יפה" של המועצה האזורית הגלבוע, פעילויות שונות להעמקת החיבור של התלמידים עם השירות בצה"ל ועם ההיכרות של התלמידים עם מורשת הקרבות שבעבר. כיתות י"ב יצאו בשבוע שקדם ליום הזיכרון לשבוע גדנ"ע בבסיס "צלמון" והתמודדו עם אתגרים מורכבים בתנאי לחץ, הרחק מהסביבה המוכרת.
למדו לסחוב אלונקה
מנהל בית הספר, קובי רוימי, ציין "היו סיבות רבות להתגאות בתלמידנו על הדרך בה הצליחו לעמוד בשלל המשימות שניצבו מולם, ממש כחיילים בפועל. כמו כן התקיימה שיחה לכל הכיתות, עם אלוף משנה במיל' בפיקוד העורף אבי בורגר, בנושא הקרב המפורסם בגבעת התחמושת. בורגר פגש את התלמידים והצליח באופן מרתק, חוויתי ומרגש לתאר את מהלך הקרב ומשמעותו האסטרטגית, תוך קישור ושילוב של השירים שנכתבו אודותיו. חותם השיחה ליווה את כולנו והמשיך להדהד גם בטקס יום הזכרון" אמר מנהל בית הספר.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר ציין כי הערכיות והמצויינות בבית הספר עמק יפה, כמו שאר בתי הספר במועצה,  הפכה מזמן למסורת. "מיטב הנוער האיכותי בגלבוע נחשב בין המובילים בראש בתרומתם לכוחות הבטחון, הודות לאיכותם וערכיותם. "אנו גאים בכם בוגרים ובוגרות בהישגיכם ומקווים כי עם סיום שירותכם תשובו להוות חלק מהנוף האנושי של הגלבוע", אמר עטר. 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים