דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> המגשרים "שלנו" בגלבוע
 
 
 
מרכז הגישור בגלבוע "שלנו" הפועל מזה כשנה במועצה אזורית הגלבוע דיווח לאחרונה על שורה של  הצלחות בפתרון קונפליקטים  שהתגלעו במספר מקרי סכסוכים בגלבוע.
המרכז, שפועל בחסות מחלקת השירותים החברתיים בניהולה של רחל ברנע במועצה אזורית הגלבוע, הוקם במטרה לפתור סכסוכים בדרך של הסכמות ומרכזת אותו שרית ליברמן עו"סית השירותים החברתיים.
ליברמן ספרה כי המרכז מונה מגשרים מתחומי עיסוק שונים בעלי הכשרה מקצועית בגישור, בעלי הכרה משפטית רשמית.
עבודת המרכז לגישור נעשית בעלות סמלית, ועוסקת בתחומים שונים: צרכנות, סכסוכי שכנים , קונפליקטים בים תושבים להנהלת יישובם ועוד.
לאחר מפגש הצדדים עם שני מגשרים ספרה עוד ליברמן,  נפגשים המגשרים בפורום רחב יותר אותו מלווה יועץ מקצועי ובו דנים בפתרון קונפליקטים מאספקטים שונים, בפורום זה נעשות פעילויות נוספות כגון הכשרות מקצועיות נוספות , נלמדות טכניקות מעולם הגישור  וכן נעשה תהליך לימוד  על הגישורים המתקיימים בפועל, ליברמן הדגישה כי הגישורים נעשים  כמובן בהקפדה על סודיות וברגישות מלאה.
ע"פ ליברמן אחרונה מנה המרכז מספר הצלחות בגישור ובפתרון סכסוכים וקונפליקטים על רקע של סכסוכי שכנים, אדמות ונחלות, ירושות ובין תושבים להנהלת יישובם.

ראש המועצה דני עטר אמר כי לאחר תהליך של מעל לשנה שבו הוחלט להקים את מרכז הגישור "שלנו " במועצה, ולהכשיר את מגשריו באופן מקצועי משמח לשמוע שהמרכז החל לעסוק בפועל בגישור וכבר פותר מחלוקות במגוון תחומים בהסכמה, זהו עוד כלי שהמועצה מעמידה לרשותו לשירותו של התושב.
 
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים