דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מאות חניכי תנועות נוער יהודים וערבים מהגלבוע חגגו את "חג תנועות הנוער"
 
 
 
 
כ-400 חניכים ומדריכי תנועות הנוער, מכלל יישובי המועצה האזורית הגלבוע – קיבוצים, מושבים, ישובים וכפרי הגלבוע  השתתפו ביום שישי האחרון, בחג תנועות הנוער של המועצה שנערך במעיין חרוד, לרגל פתיחת שנת פעילויות תשע"ד. הטכס נערך במעמד ראש המועצה דני עטר והשתתפו בו עוזרו, שי גוטמן, ראש מינהל הנוער במועצה, שמוליק עינב, רכז תנועת בני המושבים במועצה, איתי פאר ורכזת פעילות תנועת הצופים שאדיה ג'ומעא. את האירוע הפעילו חברי גרעין "עודד" והמד"צים של כפרי הגלבוע.
האירוע כלל שני מתחמי פעילות, האחת לתנועת הצופים הערביים והשנייה לחניכי תנועת "בני המושבים", דרכה צעדו כלל החניכים לצלילי כלי נגינה ותופים. כמו כן התקיים הפנינג ענק של פעילות חינוכית וכן פעילות מאתגרת לחניכים, יהודים וערבים, יחד עם מדריכיהם. שמוליק עינב, ראש מינהל הנוער במועצה וכן רכז תנועת "בני המושבים", איתי פאר, ציינו כי המעמד היה מרגש מאד, בעיקר לאור איחודם של החניכים היהודים והערבים שמיקדו לדבריהם, את הפעילות על רקע דו קיום אמתי.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים