דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> עלייה בזכאות לבגרות בגלבוע
 
 
 
משרד החינוך פרסם את נתוני אחוזי הבגרות לשנת הלימודים תשע"ג. מניתוח קצר עולה כי במועצה האזורית גלבוע נרשמה עלייה של יותר מ-7 אחוזים. בשנת הלימודים אשתקד עמד אחוז הזכאות על 56.23 אחוזים בעוד השנה הוא קפץ ל-63.49 אחוזים. בסה"כ, עם שקלול כל בתי הספר במדינה מדובר על עלייה של 3.6 אחוזים בממוצע הארצי בשיעור הזכאים לבגרות בישראל שעומד כיום על 53.4 אחוזים. "הנתונים של המועצה האזורית גלבוע גבוהים ביחס לשאר מוסדות הלימוד ביישובים אחרים בצפון", כך מתגאים בלשכתו של דני עטר, ראש המועצה.  
מנהלת בית הספר "הרב-תחומי עמל עין חרוד", אילנה לוסטיג סיפרה לנו בגאווה כי העלייה הנוכחית במרחב המועצה ובבית ספרה בפרט, כלל לא מפתיע. "מה שהבנתם מהנתונים שקראתם היום, הוא תוצר של עבודה פרטנית עם התלמידים שלנו". לוסטיג הדגישה כי לכל תלמיד נבנית תכנית לימודים מותאמת במיוחד עבורו. "אנחנו עושים מיפוי ארבע פעמים בשנה, בכדי לענות על הצרכים ולבדוק למי מתאים סידור כזה או אחר. מה שחשוב לי לומר הוא שכל הבוגרים שלנו יוצאים מבית הספר עם תחושת מסוגלות עצמית והרחבת אופקים, הודות למסלולי הלימוד הרבים שקיימים אצלנו". 
בבית הספר האזורי, כך מספרים לנו בצוות החינוכי, מדרבנים את התלמידים שנכשלו בבחינות לגשת שוב ולא להתייאש. "אנחנו עושים קורסים מזורזים עבורם וחוזרים איתם שוב על החומר הנלמד בכדי שייצאו עם תעודת בגרות מלאה". מלשכתו של עטר נמסר כי "זו גאווה רבה לקבל נתון כזה ממשרד החינוך. תוסיפו לזה את ההצטיינות שקיבל מקיף אורט אחווה נעורה לאחרונה והרי לכם מערכת חינוך ששואפת תמיד למעלה. נמשיך לשים את החינוך אצלנו במועצה בראש סדר העדיפויות". 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים