דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> עלייה בהתנדבות בני נוער מהגלבוע לשנת שירות
 
 
 
 
יותר בני נוער מהגלבוע מהגלבוע מעוניינים להתנדב לשמת שירות למען הקהילה טרם גיוסם לצה"ל. כך עולה מנתוני היחידה לקידום הנוער של המועצה האזורית הגלבוע. על כך מסרה דיקלה בן משה, מנהלת היחידה לקידום נוער במועצה.
 
מנהלת היחידה דיקלה בן משה ציינה כי בנוסף לעלייה במספר המתנדבים, בשנתיים האחרונות הולך וגובר הרצון בקרב תלמידי היחידה לשירות משמעותי בצה"ל: "אנו רואים במוטיבציה של הנערים ערך משמעותי, אותו אנו מעצימים הודות למשאבים המושקעים ביחידה, בעידוד המועצה", מסרה בן משה. מנהלת משרד החינוך במחוז הצפון הוסיפה כי הגיוס לשירות משמעותי הוא "אתגר ערכי בהיבט רב מגזרי ורב מימדי".
בני נוער מהגלבוע בסיור
במועצה האזורית הגלבוע אמרו כי הנתונים מעידים על איכות הדור הצעיר בגלבוע. ראש מינהל הנוער במועצה, שמוליק עינב, ציין כי "התנדבות נערי היחידה לקידום נוער בגלבוע, הוכיחה  לכולנו  עד כמה הגיוס לצה"ל מהווה יעד חשוב עבור רבים מהנערים. אלה מממשים את הכמיהה של כולנו לחזור ולהיות חלק מהקהילה ע"י שירות משמעותי" ציין עינב.  
בני נוער לקראת גיוסם בפעילות אתגרית
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים