דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> נמשך הגידול בכמות הילדים הנרשמים לגני הילדים וכיתות א' בגלבוע
 
 
 
 
השנה גדל מספר הילדים הנרשמים לגני ילדים ולכיתות א' במועצה האזורית הגלבוע, הודות להצטרפותן של משפחות רבות ממרכז הארץ לפרוייקט ההרחבות הנמצא בעיצומו, ומספרם מגיע השנה בגני ילדים  ל-1750 לעומת 1630 אשתקד. מנהלת המחלקה לגנים ולגיל הרך, חגית לוין מסרה כי הרישום נמצא בעיצומו, כאשר תחת הסיסמה "שפת החינוך למצויינות בגלבוע, כי כל ילד יכול", מגלים הורים רבים לילדים, עניין רב ברישום ילדיהם בגני ובבתי הספר היסודיים של המועצה.
 
ראש מינהל החינוך במועצה, דרור ללוש אמר כי איכותו של החינוך לגיל הרך בגלבוע, מהווה עובדה מוחשית להצטרפות מבורכת של מספר גדול של ילדים למעגל החינוך בגלבוע, הנמצא בתנופה מתמדת. "אנו נמשיך גם בשנת הלימודים הבאה בהטמעת מודל שפת המצוינות החל מהגיל הרך, לעיצוב אישיותם של הילדים ולהבטחת עתידם", אמר ראש מנהל החינוך.
כאן המקום לציין כי המועצה הקימה בשנתיים האחרונות, מבנים חדשים לגני ילדים וכן שופצו מבנים קיימים.
ליבי יוסף, מזכירת מינהל החינוך מסרה כי הרישום לגני ילדים אמור להסתיים ב-31.12 ומציינת כי ניתן לרשום את הילדים באמצעות האינטרנט של המועצה wwwhagilboa.org.il או במשרדי מחלקת הגנים של המועצה בימים א'-ה' בין השעות 8.30 – 14.30, בצירוף ספח ת.ז. של שני ההורים, מישובי המועצה. שיבוץ הילדים לגנים ייעשה לאחר רישום סופי של כל ילדי הגנים  באוטומציה בהתאמה ליישובים וכל הורה יקבל מכתב לביתו.
   
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים