דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> ביקוש הגובר של תעשיינים להעברת מפעליהם לאזה"ת בגלבוע
 
 
 
 
בשל הביקוש הגובר של תעשיינים להעברת מפעליהם לאזה"ת בגלבוע  פנו ראש המועצה וסגנו לועדה המחוזית לתכנון ובניה בבקשה לתוספת 700 דונם נוספים

במנהל הפיתוח של המועצה האזורית הגלבוע, גובר הביקוש של יזמים תעשיתיים להעתקת עסקיהם לאזור התעשיה "מבואות הגלבוע" של המועצה האזורית הגלבוע. בשל הביקוש הרב, פנו ראש המועצה, דני עטר וסגנו עיד סלים, ראש מינהל הפיתוח לועדה המחוזית לתכנון ובניה להגדלת היקף שטח אזור התעשיה ב-700 דונם נוספים.
"מבואות הגלבוע" קורם עור וגידים
סגן ראש המועצה, וראש מינהל הפיתוח עיד סלים, מסר לכתבנו, כי 425 דונם באזור התעשיה "מבואות הגלבוע", מתוך 850 כבר שווקו ליזמים. "בימים אלה, אנו מגישים תכנית לוועדה המחוזית לתכנון ובניה, לתוספת של 700 דונם באזור התעשייה, כאשר המגמה היא, להכפיל את היקפו של אזור התעשייה, וזאת לאור הביקוש הרב של יזמים, ביקוש שהתחזק הודות לפעילותו הנמרצת של ראש המועצה דני עטר, מול משרד המסחר והתעשייה, לקבלת הטבות מיוחדות ליזמים", אמר סגן ראש המועצה. הוא הוסיף כי סיבה נוספת לפניה המואצת של היזמים להקמת שלוחת מפעליהם במבואות הגלבוע, הוא היחס החם, לו הם זוכים מהוועדה המקומית לתכנון ובניה לקבלת היתרי בניה.
עיד הוסיף עיד, כי כעת נמצאים שלושה מפעלים שקיבלו היתר, נמצאים כעת בשלבי בניה, 5 נוספים מצויים בשלבי קבלת היתרי בניה ו-8 מפעלים, מצויים בהתאמת התכניות עם הוועדה המקומית לתכנון ובניה. "יחד עם זאת, ממתינים בשלב זה, 10 מפעלים לקבלת אישור ממנהל מקרקעי ישראל,  שהוא שלב סופי לתחילת ביצוע התכנון", סיכם סגן ראש המועצה.  מהנדס המועצה, בני סגל מסר לכתבנו, כי כעת, מבוצעות באזור התעשייה, עבודות תשתית של סלילת כבישים [שלב א'] ופיתוח סביבתי. באזור התעשייה "מבואות הגלבוע"
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים