דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מדריכי הנוער בכפרי הגלבוע יגבירו את פעילותם למען הקהילה
 
 
 
 
 כ-40 מד"צים [מדריכים צעירים] בכפרי הגלבוע, מאגדים מידי ערב,  ילדים ובני נוער, לפעילויות חברתיות, חינוכיות ותרבותיות, במטרה להעסיקם אחרי יום לימודים, וכן על מנת לסייע להם בגיבוש זהותם ולשייכם לתנועה חברתית פעילה. בשלב זה העמיד מינהל הנוער של המועצה האזורית הגלבוע, בראשותו של שמואל עינב, מועדון ראשון בכפר מוקיבלה, שישמש "פיילוט" נסיוני, כאשר המגמה היא להקים מועדונים דומים בחמשת כפרי הגלבוע.
הילדים והמדריכים בשעת פעילות
העסקת הילדים והנערים ע"י המדצ"ים,  מידי יום אחרי שעות הלימודים במועדון, בכפר מוקיבלה, התקבלה בברכה בקרב הורי הילדים. הם שיבחו את ראש המועצה, דני עטר וכן את מינהל הנוער על רעיון העסקת ילדיהם בשעות הפנאי,  בפעילויות  שיעניקו לילדים  ערכים למען הקהילה ותטפח אותם כיחידים.
נאיף זועבי, רכז הנוער בכפרי המועצה האזורית הגלבוע, מסר כי בשלב זה, מתקיימת הפעילות בכפר מוקיבלה, אותה מרכז רכז המדריכים בכפרים אחמד אלבחירי, נאיף זועבי מסר עוד כי בהמשך יצורפו  הכפרים לפעילויות בשעות הפנאי  ותקוותנו כי הדבר יתרום לצירופם  של הילדים בעתיד למעגל המתנדבים בקרב תנועות הנוער".
ראש המועצה, דני עטר שיבח את מינהל הנוער, והעומד בראשו, שמואל עינב וכן את רכז הנוער בכפרים נאיף זועבי ואמר כי המדצ"ים ורכזיהם בכפרי ובישובי הגלבוע, מעצימים בפעילותם ההתנדבותית את חניכיהם ברמת המודעות והמנהיגות האישית. "המדצ"ים מהווים ליווי אישי וקבוצתי, בהנחיה והדרכה לחניכיהם, תוך שימת דגש על ערכיות והופכים אותם למתנדבים בחברה", אמר עטר.     
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים