דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מפגש היכרות לילדים העולים לכיתה א' בביה"ס יד לחמישה
 
 
 
 
ילדי ה גנים מ-מישובי התענך , יחד עם הוריהם  השתתפו במפגש היכרות שנועד לקרב את הילד לביה"ס לקראת המעבר לכיתה א' בביה"ס "יד לחמישה".

 תקופת המעבר מהגן לבית הספר ידועה לכלל ההורים כתקופה מורכבת, מלווה לא מעט בדאגות לשאלת הסתגלות ילדיהם למעבר לבית הספר. בבית הספר "הרצוג יד לחמישה", של המועצה האזורית הגלבוע, התקיים לאחרונה, מפגש משותף להורים וילדיהם בהשתתפות הצוות המקצועי, על מנת להקל על ילדי הגנים להסתגל למסגרת בית הספר. המפגש כלל את הורי וילדי הגנים מהישובים אומן, ניר יפה, מלאה, גדיש, חבר, אדירים, דבורה, ברק, רם-און, יעל, מיטב, פרזון ואביטל.  
ילדי הגנים בחצר ביה"ס
 הילדים והוריהם הגיעו למרחב כיתות א'-ב' למפגש קצר, ולאחר מכן, עברו ההורים לחדר המורים, שם קיבלו הרצאה מפי יועצת בית הספר,  ד"ר לימור קורש בנושא: "ילד עולה לכיתה א''. בהרצאה למדו ההורים על מוכנות ובשלות, על שינוי ומעבר ועל תפקידם כמעודדים ומחזקים את הילדים לקראת המעבר. בתום ההרצאה, הוזמנו ההורים להצטרף לפעילות    צוות נרחב של מורים עם תלמידים מכיתות ה' הפעיל את הילדים בפעילויות שונות שאורגנו מבעוד מועד.
כמו כן, כלל המפגש, פעילות ספורטיבית, שעת סיפור בספריה, יצירה בעקבות סיפור, ופעילויות של מוטוריקה עדינה. בתום הפעילות כל ילד הלך לביתו עם הקופסה שהכין, כברכה להצלחה בכיתה א', כולל קרטיב לקינוח.
רותי פראג', רכזת השכבה הצעירה, מסרה כי במפגש שררה אווירה נהדרת. "הילדים עברו מתחנה לתחנה ושיתפו פעולה יצירתית. להורים הייתה הזדמנות לראות את דרך עבודתנו עם הילדים ולשאול שאלות. הם התלהבו והתרשמו ממראה עיניהם ולבסוף הודו על מפגש שהסיר מליבם חששות ועורר בילדים הרבה סקרנות לקראת שנת הלימודים. כמו כן, לצוות שעסק במלאכה הייתה תחושה של שיתוף פעולה, גאוות יחידה וסיפוק מן ההצלחה", סיכמה רכזת השכבה 
   
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים