דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> הצלחה לסמינר ישראלי-רומני שעסק בנושא "נוער בסיכון" הניר העמק
 
 
 
 
לפני מספר ימים נערך בכפר הנוער ויצ"ו ניר העמק שבגלבוע, סמינר ישראלי-רומני שהתמקד בסוגיית הנוער בסיכון בפנימיות. במסגרת הסמינר התארחה משלחת רומנית בכפר למשך יומיים. המשלחת כללה שתי סנטוריות, מנהלי אגפי רווחה של ערים ברומניה ואנשי חינוך. הסמינר זכה להצלחה רבה, ובשוב המשלחת לרומניה, שיגר ד"ר עמנואל גרופר, סגן נשיא הארגון הבינלאומי לקהילות מחנכות ויו"ר הארגון בישראל מכתב הערכה למנהלת כפר ניר העמק, אסתי כהן.
בברכתו ציין ד"ר גרופר כי תרומת כפר ניר העמק, תרם רבות להצלחת הסמינר הישראלי-רומני בנושא "נוער בסיכון בפנימיות" והוסיף: "עם תום הסמינר, וחזרת האורחים לארצם, מוצא אני לנכון, להודות לך באופן אישי, על תרומתך הרבה ביחד עם כל צוות הכפר להצלחתו של סמינר זה. כידוע לך, קבוצת האורחים שהתארחה בניר העמק, היתה איכותית מאד. היא כללה אנשי מקצוע מן המעלה הראשונה בתחום החינוך הפנימייתי ברומניה, שתי חברות פרלמנט, ארבעה מנהלי מחוזות, מנהלי מוסדות פנימייה, פסיכולוגים, מפקחת מחוזית וראשי הארגון לקהילות מחנכות ברומניה.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, שיבח את מנהלת הכפר, אסתי כהן, על אירוח המשלחת הרומנית ואמר, כי חילופי הידע המקצועי בסוגיית הנוער בסיכון במשותף עם האורחים מרומניה, מהווים תרומה לאין ערוך לחיזוק הקשרים בין ישראל לעולם."
אסתי כהן, מנהלת הכפר שמחה לקבל את ההערכה והברכות מד"ר גרופר ומראש המועצה, ואמרה: "הייתה לנו הזכות לערוך את הסמינר בכפר. בשנה אשתקד, אני יחד עם מנהלי כפרים נוספים התארחנו ברומניה. במהלך היומיים הללו הכרנו ולמדנו בסמינר שהתמקד בצורך ובתמיכה של מסגרת פנימייה לילדים. בשבוע האחרון הגיעו המארחים לכפרים – במטרה ללמוד ולראות מקרוב את המערכת החינוכית שלנו ולשמחתנו הם התפעלו מאוד מהעשייה בישראל ", סיכמה אסתי כהן מנהלת הכפר.
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים