דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> 86 חניכי תנועת בני המושבים בגלבוע יצאו לסמינר הדרכה למד"צים ביער עמיקם
 
 
 
 
86 בוגרי כיתות ט' מבתי הספר של המועצה האזורית הגלבוע, יצאו בתחילת השבוע לסמינרי ההדרכה של קיץ 2013 בתנועת בני המושבים. זהו מספר שיא, שנרשם אי פעם במינהל הנוער של המועצה. בשנה שעברה, בתקופה המקבילה יצאו 60 חניכים, ולפני כשנתיים רק כחמישים חניכים. ראש מינהל הנוער במועצה, שמוליק עינב, ציין כי שפע הפעילויות התנועתיות, המתפרשות כאטרקטיביות, הן עיקר הסיבה לגידול משמעותי של מספר החניכים ההולך וגדל. לדבריו, השנה יצאו גם בני קיבוצים לסמינרים.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר בירך את חניכי המד"צים, את ראש מינהל הנוער שמוליק עינב ורכזת תנועת בני המושבים נורית מלמוד  ואמר: "תנועות הנוער בגלבוע מעצבות את חייהם של הנערים לבניית יכולות אישיות. הן חורטות על דיגלן את ערכי ההתנדבות והמנהיגות ומעצבות את מעורבותם  בחברה", אמר ראש המועצה.
עינב: "החניכים שיצאו לסמינרי ההדרכה עברו במשך השנה תהליך הכנה שכלל מפגשים והדרכות ואפילו 'מיני מדצים' שארך יומיים במסגרת מחוזית ודימה ככל האפשר את הסמינר בו הם נמצאים עכשיו. החבר'ה נמצאים ביער עזריקם שליד באר טוביה, בו הם מקיימים את רוב תהליך הקורס אך גם יוצאים ממנו לטיולים", אמר עינב. הוא איחל לעשרות החניכים שישובו מהסמינרים מלאי אנרגיה ועמוסי רעיונות חדשים "כדי להוות שלד ההדרכה המתחדש במועצה שלנו".
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים