דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> טאצ'דאון לילי ביזרעאל
 
 
 
ביום שישי שעבר למרות המצב הביטחוני התקיים במגרש הרוגבי האיזורי שקיבוץ יזרעאל. טורניר הרוגבי "הטאצ' לילה" השלישי.
משחק ה- "טאצ' לילה" הוא משחק רוגבי שכלליו מעט שונים, בניגוד למשחק הרגיל,  עצירת היריב נעשית באמצעות שתי ידיים ולא באמצעות חסימות, ולכן כלליו הפחות נוקשים מאפשרים לכל קשת האוכלוסייה נשים גברים נוער ומבוגרים לקחת חלק בטורניר.

לטורניר שהחל בשעה תשע בערב והסתיים באחת בלילה  התייצבו כ 150 שחקנים  מארבע עשרה קבוצות מכל הארץ שבאו ליהנות ממשחק רוגבי קליל, וממפגש חברתי של חובבי המשחק ועמם  מאות אוהדים שבאו לבלות בילוי ערב שישי מיוחד של בירה ובשרים והעניק אוירה נעימה לטורניר.
 
בטורניר עצמו שהתנהל באווירה ספורטיבית יוצאת מן הכלל הגיעו לחצאי הגמר הפייבוריטיות מגמרים קודמים, קבוצת הברברים של יזרעאל והארגנטינאים שידם הייתה על העליונה והצליחו להעפיל לגמר בעיקר בזכות חמישה משחקניהם שמשחקים בנבחרת ישראל.
רגע מרגש ומיוחד נרשם כאשר בפעם הראשונה בהיסטוריה של הרוגבי בעמק  שיחקו ביחד על מגרש אחד  חמשת הנכדים של הפלמ"חניקים דני וחזי הרפז ממקימי קיבוץ יזרעאל.

קבוצה נוספת שהצליחה להעפיל לגמר הטורניר קבוצת בני המשק מיזרעאל  לאחר שגברה על קבוצת הנוער של מועדון הרוגבי יזרעאל.
בגמר שהיה שחזור של גמרים קודמים לאחר משחק מותח ומרתק  הצליחו בני המשק מיזרעאל לגבור על הארגנטינאים לאחר טריי יפהפה של האחים הרפז-עמית ואיתמר שחתכו את הגנת הארגנטינאים וניצחו את המשחק לצהלת הקהל המקומי. את הגביע העניק יו"ר מועדון הרוגבי המפואר בארץ יזרעאל גלבוע יונתן קפלן.
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים