דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> נערכה הגרלת המשחקים למונדיאל הגלבוע
 
 
 
 
13 קבוצות הוגרלו לשלושה בתים לקראת הטורניר שייפתח ב-12.5 וייערך במגרש של אסי גלבוע. מי הנציגות החדשות, באיזה בית הוגרלה האלופה מאומן, מי מגיעה אנדרדוג ומה תעשה נבחרת  העיתונאים?

צילום עמוס קלאב - בסט-בול

ביום ראשון בערב נערכה הגרלת הבתים לטורניר מונדיאל הגלבוע שייפתח ב-12.5 וייערך במגרש של אסי גלבוע. 13 קבוצות הרכיבו השנה נבחרות ולפי שמות השחקנים בהחלט ניתן לצפות לטורניר עם כדורגל איכותי.
שלומי אייל ועומרי ברגע ההגרלה
לאחר שסוכמו הפרטים האחרונים והוסברו הכללים וכל הדפים חולקו, ניגשנו להגרלה. שלומי אייל ועומר עומרי "הניפו את הגביע" וערבבו בתוכו את שמות כל הקבוצות. אז מה קיבלנו?
בבית 1 הוגרלו הקבוצות הבאות: מיטב, טמרה, גדעונה, מוקייבלה וקבוצת הותיקים של אסי גלבוע. מהבית הזה יעלו שלוש קבוצות לשלב רבע הגמר. בבית 2 הוגרלו אביטל, אורט אחווה, נעורה ו...נבחרת העיתונאים שמגיעה כאנדרדוג מובהק ותנסה לא לצאת מושפלת מבית המוות. בבית 3 והאחרון הוגרלו טייבה, סנדלה, אומן אלופת השנה שעברה והפנימייה בכפר יחזקאל. מבתים 2-3 יעלו שתי הראשונות לרבע הגמר ואילו הקבוצות שיסיימו במקום השלישי בבתים אלה יתמודדו ראש בראש על הזכות להיות בשלב הבא.
לומדים את תקנון הטורניר

בתום ההגרלה נערכו שיחות בין נציגי הקבוצות ומספר קבוצות כבר סומנו כפייבוריטיות לזכייה- אומן, טייבה, אביטל ואורט אחווה. קבוצת הותיקים מהגלבוע תעמיד גם היא קבוצה משלה וללא ספק תיתן גוון נוסף לטורניר, כמו גם נבחרת העיתונאים שנקלעו לבית קשה עם שתי מועמדות לזכייה וקשה לראות כיצד ישרדו את הבית הזה. בבית מספר 3 יש קבוצות איכותיות שמשחקות כדורגל מצוין ובהחלט ניתן לצפות לקרבות מרתקים על המגרש, והכי חשוב שיהיה משחק ספורטיבי.
נציגי כל הקבוצות יד אחת להצלחת הטורניר
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים