דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מרתון לימודים מוגבר בביה"ס "עמק יפה" לקראת בחינות הבגרות
 
 
 
 
בבית הספר "עמק יפה" של המועצה האזורית הגלבוע הגבירו התלמידים את מאמציהם בלמידה מוגברת, סביב ההגשה לבגרויות, במקצועות רבים, כגון מתמטיקה, אנגלית, איכות הסביבה, עיצוב, פיסיקה ועוד מקצועות אחרים. לצד ההכנות
 לבגרות, ציינו השבוע ב"עמק יפה" את חתימתו של פרויקט "ערבין זה לזה". הפרויקט כלל עשייה לטובת הזולת, התנדבויות עם אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים ומשלוח חבילות שי מפנקות לבוגרי בית הספר, המשרתים בימים אלה בצה"ל.
 
התלמידים עם המורה לקראת הבגרות
בית הספר, המהווה מוקד  לפעילות חינוכית, חברתית ומקצועית לכלל תושבי המועצה האזורית הגלבוע, נותן לרוב מענה למבוקשם של תלמידיו בבחירת מגוון מקצועות, על מנת לאפשר לתלמידים לעבור את בחינות הבגרות בהצלחה. בית הספר בניהולו של קובי רוימי, פועל במספר מישורים, כולל בניית מרכז למידה, שיאפשר חיזוק תלמידים מתקשים, לרבות הקמת כיתות המהוות מסגרת תומכת לתלמידים, על מנת להביאם לבגרות מלאה.  
מנהל בית הספר "עמק יפה", אמר כי לצד השקעותיהם העיוניות של התלמידים, לקראת הבחינות לבגרות, לא השהתה ההכנה לבגרות את פעילותם ההתנדבותית האופיינית, למען הזולת. "התלמידים לומדים אמנם בקצב מוגבר, ויחד עם זאת ממשיכים בפעילות למען הזולת, לרבות שמירת קשר עם חיילים בוגרי בית הספר ומשפחותיהם. כאן המקום להודות לראש המועצה, דני עטר ולראש מינהל החינוך המשקיעים משאבים יקרי ערך לחיזוק תלמידי בית הספר, על מנת שיצליחו בבחינות הבגרות", אמר מנהל בית הספר.
ראש המועצה האזורית הגלבוע דני עטר, בירך את בית הספר, את ההנהלה והמורים ואמר כי מאמצי בית הספר "עמק יפה" לפעול לשיפור אחוזי הזכאות בבגרות לתלמידיו, ראויה לציון מיוחד. "בית הספר מטמיע בלימודיו העיוניים והמקצועיים גם עזרה לזולת, וכאן המקום להודות למינהל החינוך, מנהל בית הספר, צוותי המורים, ההורים וכמובן לתלמידים עצמם, על העבודה הקשה והמשמעותית לשיפור הישגיהם ולהפיכת בית ספרם לחלק ממערכות החינוך המובילות בגלבוע". אמר ראש המועצה.
   
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים