דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> בני המושבים בגלבוע קיימו כנס מנהיגות
 
 
 
 
בשבוע שעבר השתפו כ-80 חניכים מיישובי הגלבוע בכנס בנושא "מנהיגות" שנערך בבית הספר "נר הגלבוע" בגן נר. בכנס למדו החניכים על מנהיגות וסוגי מנהיגים שונים דרך פעילות של התנסות בלקיחת אחריות, איך להיות מנהיגים ואיך להיות מונהגים. את הפעילות העבירו חברי גרען "עודד גלבוע".  
ראש המועצה דני עטר שיבח את פעילות התנועה וציין כי הוא משוכנע שפיתוח מנהיגות צעירה היא המפתח להבאת שינוי והיכולת ליצור חוסן חברתי. "הקורס למדריכים צעירים נועד להכשיר בני נוער מובחרים, אשר יהיה ביכולתם לתת מענה הולם לצרכי היישובים, להעצים את הקהילה, ולעבוד עם הנוער במסגרות שונות. הקורס מהווה תשתית חיונית ונחוצה להעצמת תחום הנוער במועצה", אמר עטר.
איתי פאר, רכז תנועת "בני המושבים" במועצה אמר: "מטרת התהליך היא לחשוף את החניכים לשלל מושגים מעולם ההדרכה למרות שלל האלטרנטיבות שעומדות בפני תלמידי בגיל זה."ראש מינהל הנוער במועצה, שמוליק עינב אמר כי "אנו משקיעים בתחום זה רבות במסגרות החינוך הבלתי פורמאלי, כדי שבעתיד יהיו הנערים מובילים מרכזיים בסביבתם ובחברה הנאורה. 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים