דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> תלמידי הרב תחומי עמק חרוד קיימו פאנל בחירות לראשות המועצה
 
 
 
 
בשבוע שעבר התקיים ביוזמת תלמידי שכבת י"ב בבית הספר הרב תחומי עמק חרוד, פאנל מועמדים לקראת הבחירות למועצה האזורית הגלבוע. הפאנל נערך בחסות מרכז מגמת האזרחות, בראשות של מרכז המגמה יובל מפציר והתמודדו בו ראש המועצה האזורית הגלבוע דני עטר, אבנר חייט ועובד נור. כל מתמודד קיבל זמן קצוב להציג עצמו בפני התלמידים ולאחר מכן לענות שאלות מהקהל. המתמודדים ענו בכובד ראש לשאלות והקהל גילה הקשבה ורצינות.
 ראש המועצה דני עטר בירך את התלמידים, את הנהלת בית הספר ואת המורים ואמר "אין לי אלא להחמיא לתלמידים ולצוות המורים וההנהלה שאירגנו אירוע דמוקרטי, המכבד אותנו, המועמדים ואת מי שיזמו וניהלו אותו. זו רק עוד דוגמא לאיכותם של התהליכים אשר מעצבים את בני הנוער בגלבוע. עבורי, הייתה זו הזדמנות מצוינת לשוחח עם הצעירים בגובה העיניים ולספר להם דברים שאולי לא היו מודעים להם. על השאלה הנוגעת לדו קיום בין יהודים לערבים שמחתי במיוחד. היה לי חשוב לספר לחבר'ה הצעירים עד כמה בעולם מתפעלים מיחסי השכנות שיש לנו בתוך הגלבוע ושמתקיימים בינינו לבין מחוז ג'נין" אמר עטר.
הוא הציע לקיים מפגש נוסף, שיעסוק בסוגיית חשיבות הדו קיום באזור הגלבוע, אחוזם הגבוה מאוד של המתנדבים לשנת שירות מכל בתי הספר בגלבוע ואחוז המתגייסים לשרות קרבי ועוד.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים