דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> פרוייקט הנגינה "אמדיאוס" בגלבוע פורש כנפיים!
 
 
 
 
פרויקט "אמדיאוס" מעניק בשנים האחרונות לחניכיו מסגרת של חינוך מוסיקלי מהגיל הרך ועד לסיום כיתה י"ב. כעת הפרויקט שנערך בבית המוסיקה בקיבוץ יזרעאל בחסות המועצה האזורית גלבוע ובשיתוף קרן קרב מתרחב. במסגרת הרחבת המיזם נקלטו בו גם תלמידי בית הספר היסודי עמק חרוד שבגלבוע. מנהל בית המוסיקה, סטאס גבריאלוב מסר כי בימים אלה מתנהלים מגעים גם עם בית הספר היסודי "נר הגלבוע" לקראת צירופם לפרויקט: נרחיב את קהילת המוזיקאים מקרב ילדי בתי הספר, כאשר במסגרת הפרויקט תתאפשר לילדים נגינה בכלי פריטה, כלי מיתר, קלרינט, סקסופון וכן כינור וגיטרה. בנוסף לפרויקט הנגינה, בכל בית ספר מתנהלת גם מקהלה בית ספרית". 
במהלך השנה החולפת, ייצגה שלישיית תלמידות מפרויקט אמדיאוס את בית הספר "יד לחמישה" בכנס נשפנים צעירים שהתקיים בבית האמנויות עמק יזרעאל אליו הגיעו נשפנים צעירים מרחבי העמקים. השלישייה קצרה מחמאות רבות ובנוסף לקחו בכנס חלק גם נגני ההרכב של בית הספר שהשתתפו בסדנה ונהנו מקונצרט  ייחודי של אמן כלי הנשיפה – אמיר גבירצמן.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים