דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> "בני המושבים" קיימו כנס בנושא "שייכות" בקיבוץ בית השיטה
 

 
 
 
בשבוע האחרון נערך בבית השיטה כנס בנושא "שייכות" בהשתתפות שכבת כיתות ט' מתנועת "בני המושבים". בכנס למדו בני הנוער על מושג ה"שייכות" ומשמעויותיו החברתיות.
איתי פאר, רכז תנועת "בני המושבים" בגלבוע סיפר: "קיימנו פאנל אליו הוזמנו שתי דמויות, האחת- בחור צעיר אשר החליט לחזור ולגור ביישוב בו התגורר בעבר, להקים בו את משפחתו ולקחת חלק פעיל ויוזם בקהילה בה הוא חי. הדמות השנייה היא אחד מותיקי הישובים במועצה, שסיפר לילדים על תחושת השייכות למקום בו הוא גדל, הקים את משפחתו, ואף תרם להקמת הישוב בארץ ישראל" לדברי פאר, בסוף הפאנל עברו החניכים סדנה בה בחנו את המושג שייכות על עצמם, ועסקו בשאלות כמו, האם אני מרגיש שייך למקום או לקבוצה מסוימת, מה גורם לי להרגיש כך, ומה אני מוכן לעשות בזכות זה" סיכם.
 
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, אמר כי התמודדות בני הנוער עם דילמות מוסריות וערכיות יהיו אלה שיעצבו את אורח חייהם האידיאולוגיים ויובילו לעשייה במגוון תחומים ערכיים כמו נתינה, עזרה לזולת והתנדבות.
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים