דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> פרס חינוך ארצי הוענק לבי"ס ממ"ד חב"ד אביטל שבגלבוע
 
 
 
 
בתחילת השבוע התבשרו מנהלת בית החינוך ממ"ד חב"ד "אביטל" שבגלבוע, רחל אפרת קיל והמנכ"ל הרב יצחק ידגר, על זכיה בפרס חינוך ארצי של משרד החינוך. הפרס היוקרתי ניתן לבית הספר על החתירה המתמדת למצוינות בכל תחומי העשייה הבית ספרית, הודות ל"תפירת חליפה אישית הוליסטית לכל תלמיד בחוט של אהבה ואמון" ועל ההישגים המשמעותיים בתחומים הלימודיים והאקלימיים.
מנהלת בית הספר של חב
מנהלת ביה"ס רחל קיל עם תלמידה
מנהלת בית הספר רחל קיל סיפרה כי בית הספר זכה בפרס מתוך שבעה בתי ספר שנבחרו מכלל בתי הספר בצפון,  הודות למספר הניקוד  הגבוה  לו זה על פי מדדי איכות בחינוך, כולנו חשים גאווה, ההנהלה וצוות המורים אמרה רחל קיל,  משנתנו לאורה אנו מובילים את ביה"ס , שכל תלמיד יכול,
 הוא מעין יהלום , מינוף הישגיו של התלמיד נעשית מתוך ראיה הוליסטית והתאמת הסביבה הלימודית  הנחוצה למיצוי סגולותיו ציינה.
קיל מסרה כי מגיע הרבה פרגון לצוות  המורים בבית הספר שמשקיעים בילדים,  ולמפקחת המחמ"ד ירדנה אלון והמפקחת הישירה חנה זינו.

קיל בקשה להודות בהזדמנות זו  לראש המועצה דני עטר עטר על מלוא המשאבים שאותם הוא מפנה לבית הספר וכן לראש מנהל החינוך דרור ללוש, שמזה כשלוש שנים ממשיך לטפח את החינוך על בסיס של מודל המצוינות ונענה לכל עזרה לחיזוק תלמידי בית הספר ולצרכיו.
ראש המועצה דני עטר מסר כי החינוך בגלבוע הפך לשם נרדף למצוינות וגם ליצירת אקלים בית ספרי להכלת תלמידים בכל הרמות , בתי הספר שלנו במועצה זכו בפרסי חינוך רבים, וזו הוכחה  כי מודל שפת המצוינות שפיתחנו אותה אנו מיישמים בגלבוע נושא פרי,  השקעה בחינוך של הילדים  שלנו זו השקעה בעתיד.
ראש מנהל החינוך דרור ללוש מסר כי המוטו המרכזי של שפת המצוינות כי "כל ילד יכול" אינו רעיון ערטילאי,  והפרס זההו המשוב לכך שיישומו  מתקבל בהערכה גדולה במשרד החינוך. 
תלמידי ביה
   
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים