דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> שוטרת קהילתית חדשה ליישובי הגלבוע
 
 
 
 
לא בכל יום מגיעה אחת מבנות יישובי הגלבוע לתפקיד ביטחוני חשוב. חנה ישראלי, 25, מהמושב פרזון עשתה זאת ותהיה השוטרת הקהילתית של יישובי המועצה האזורית הגלבוע. חנה נבחרה מתוך 4 מועמדים לתפקיד, ותמלא את מקומו של רב"ש דוד פרץ, שפרש לגמלאות.
 
את שירותה הצבאי עשתה ישראלי במשמר הגבול, ביהודה ושומרון, בו שימשה כלוחמת ומדריכת טירונים. אחד הקריטריונים שהביאו לבחירתה לתפקיד, הם קשריה הנרחבים עם קהילת המושב ומידת מעורבותה בחיי הקהילה, בתקופה בה שימשה רב"שית: "בתפקידי כרב"שית, ליוויתי את הקהילה במניעת פשיעה, ליווי נפגעי עבירות רכוש ובהליכי המשפט נגד העבריינים. אני גם מעורבת במיזם 'עיר ללא אלימות', ונוהגת לקיים שיחות בפני ילדי הגיל הרך והנוער, לשמירה על החוק ולהגנה על שלומם. כל אלה הכינו אותי לקראת התפקיד החדש".
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר בירך את חנה על היבחרה לתפקיד ואמר כי הגלבוע על תושביו גאים באנשי הביטחון והמתנדבים המסבים רוגע ושקט בסביבתם ואיחל לה המשך עשייה מוצלחת.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים