דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> אמצעי בטחון חדשים בישובי הגלבוע
 
 
 
 
שערי כניסה אלקטרונים, רשות שמירה , תאורה ומצלמות, עבודות פיתוח וגידור – הם רק חלק משורה של מרכיבי בטיחות אשר יבוצעו בישובי הגלבוע.
שנת 2012 שהוגדרה כשנה מוצלחת, עם ירידה משמעותית וניכרת באחוזי הפשיעה ברחבי המועצה האזורית הגלבוע, הביאה להגברת מרכיבי הבטחון בישובי הגלבוע. בהנחיית ראש המועצה דני עטר, הוצא לפועל, בתחילת השבוע, נושא חיזוק הבטחון בישובים, כאשר הישוב הראשון, הוא כפר יחזקאל שבגלבוע, בו בוצעו עבודות פיתוח, הכוללים שער הכניסה לישוב והעצמת מרכיבי הבטחון.
 
סגן ראש המועצה, רמי אלהרר, ראש מחלקת שירות לתושב במועצה, ציין כי, בשלב זה, ניתנו עדיפות וקידום העצמת הבטחון לכפר יחזקאל, בו הוסדרה בין השאר, רשות שמירה, רשות שקיבלה את ברכת המועצה על חבריה. קצין הבטחון של המועצה הסביר כי מתן העדיפויות הביטחוניות לכפר יחזקאל, כוללים הקמת ביתן שמירה, שיפוץ שער ראשי של הישוב, תאורה, מצלמות ואלמנטים בטחוניים שמטרתם למנוע פשיעה לסוגיה.  
ראש המועצה דני עטר, ציין כי תחושת הבטחון של תושבי הגלבוע, ובתוכם תושבי כפר יחזקאל, הקולט תושבים חדשים, היא חלק חשוב ממדיניות המועצה, לשיפור הרב-תחומי באיכות החיים. הוא ייחס חשיבות רבה להיערכות למיגור הפשיעה לסוגיה ואמר כי על אף ששיעורה ירד במידה ניכרת, תמשיך המועצה לפעול ביתר שאת להורדת הפשיעה לאפס. כמו כן שיבח עטר  את סגנו רמי אלהרר, את רכזי הבטחון של המועצה, את משמר הגבול ומתנדבי המתמיד. "רמת השליטה והמוכנות הגבוהה, בישובינו נועדה להבטיח את איכות חייהם של תושבי הגלבוע ועמידת אזורנו בשעת מבחן", אמר ראש המועצה.
 
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים