דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> כבוד: נציגה לגלבוע במשחקי המכביה - 19
 
 
 
 
אירוע הספורט היהודי הגדול ביותר בו משתתפות משלחות  ספורטאים היהודים מכל תפוצות העולם כבר בפתחנו  ולנו בגלבוע יש סיבה טובה לגאווה, באירוע הספורט הגדול שיפתח  ב – 18 ביולי תייצג את ישראל ואת הגלבוע אורטל לב יעקובזון מקבוצת גבע בת ה-34.

זו גם הפעם הראשונה שענף סוסים ייכלל במשחקי המכביה, ואורטל יעקובזון, רוכבת עטורת הישגים  עוד משחר ילדותה תתחרה עם סוסתה ההולנדית  במקצוע הדראסז'  ענף רכיבה אולימפי שאופיו הוא - רכיבה אומנותית ודורש הרמוניה ביו הסוס לרוכבו.
יעקובזון עם עוד גביע לארון
אם היוודע על השתתפותה של אורטל  יעקבוזון, נרתמה מועצה אזורית  הגלבוע בהכנות לקראת המכביה בסיוע במימון  האימונים ועוד..
כאמור יעקובזון רוכבת עוד מגיל 10 בעקבות אחיה שהיה רוכב מרוצים ולאחר שנדבקה ממנו בחיידק טיפחה את תחביבה רכיבה על סוסים ולקחה את זה קדימה והשתתפה בתחרויות רבות תוך כדי קצירת גביעים ומדליות והתקדמות ברמת מקצועיותה בתחום
יעקובזון: השאיפה שלי בסופו של דבר להגיע לתחרויות גרנד פרי, ולשם כך  אני רוכבת על סוסה "ששמה ברודווי" אותה הבאתי במיוחד מהולנד, אתה עבדתי חזק  בשנתיים האחרונות כדי לקדם וללמד אותה. אתה  מקווה שנוכל להגיע לרמות גבוהות עוד יותר, והמכביה,  תהיה עוד קפיצת מדרגה עבורנו"
ראש המועצה דני עטר ברך את אורטל לב יעקובזון ואיחל לה בהצלחה ואמר כי: "כל הכבוד לאורטל יעקובזון , זהו אך טבעי שמהגלבוע , מוקד לחוות סוסים וחובבי  , יהיה נציג לענף תחרות הסוסים ברמות הגבוהות , בשם תושבי המועצה אני  מאחל  לאורטל  בהצלחה והשיגים  במכביה ובהמשך".
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים