דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> תערוכות אישיות של יוצרים צעירים ב"יד לחמישה"
 
 
 
 
בבית הספר יד לחמישה מציגים תלמידים מידי חודש תערוכות המבטאות את כישוריהם, כחלק מתפיסת בית הספר , טיפוח החוזקות וכשרונם של התלמידים בהתאם וזאת ע"פ התפיסה החינוכית של "תיאוריית האינטליגנציות המרובות של "גרדנר".
סגנית מנהלת בית הספר, לימור וייצמן סיפרה  כי בשיתוף עם צוות מכון "ברנקו וייס" ובהנחית המחנכת מיטל בן דיין , הפרויקט החינוכי מפעיל מגוון פעילויות ותכניות חינוכיות המכוון לרובד מגוון ורחב של תלמידים בהתאמה , אם בלימוד נגינה ושירה במקהלה, עיסוק בספורט , ליווי טיולים, חקר צפרי הבר, הפעלת פינת חי  וטיפוח גן ירק וכן שימוש כחונכים לתלמידים מהשכבות הצעירות.
וייצמן סיפרה עוד כי התלמידים לומדים במהלך הפרויקט לאצור ולפרסם את תערוכותיהם, ובין היתר  מעניקים הסברים למבקרים מהכיתות השונות  על דרך העבודה, החומרים ומקורות ההשראה שלהם. "הבמה הניתנת לתלמידים בפרוייקט במקרה הזה היצירתיים היא דרך עוד דרך להעצים ולבטא את  כישוריהם וכשרונם", סיכמה  וייצמן.
לדברי סגנית מנהל בית הספר, לומדים התלמידים לאצור את תערוכותיהם, מפרסמים ומעניקים הסברים למבקרים מהכיתות השונות  על דרך העבודה, החומרים ומקורות ההשראה שלהם. "הבמה הניתנת לתלמידים היצירתיים היא דרך ביטוי והעצמה לחוזקותיהם, לכישוריהם ולכישרונותיהם", סיכמה לימור וייצמן
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים