דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> תלמידי י"ב במגמת משטרה בכפר הנוער ניר העמק קיבלו תעודות הסמכה למסלול לימודי המשטרה
 
 
 
 
בכפר הנוער, "ניר העמק" שבמועצה האזורית הגלבוע, נערך השבוע טכס סיום לכיתות י"ב משלוש פנימיות של המשטרה, במרכז ללימודי משטרה שבכפר. שני מצטיינים מובילים, קיבלו תעודות הסמכה של המסלול ללימודי המשטרה. החניכים הם: מל גולצמן ואביב אלמליח. יתר החניכים קיבלו תעודות הסמכה של המסלול ללימודי משטרה .
הטכס נערך במסגרת מסדר משטרתי מרשים במעמד מנכ"ל משרד לביטחון פנים, מנהלת בית הספר, אסתי כהן, ראש מדור ההדרכה, מפקד הקורס, מנהלי הכפרים וכן הורים וחניכים מהפנימיות.
ראש המועצה האזורית הגלבוע דני עטר וראש מינהל החינוך, דרור ללוש, ברכו את בוגרי קורס המשטרה, את מנהלת כפר הנוער, אסתי כהן וכן את צוות המורים ומארגני הקורס. עטר איחל לבוגרים שירות נעים וחזרה בשלום עם סיום שרותם לביתם. 
בוגרת המסלול  - שוטרת לעתיד
השתתפות החניכים במסדר, נערכה במגמה לחזק את הקשר של החניכים למשטרת ישראל, לארץ ישראל ולנופיה. חשוב לציין כי  במסגרת פעילותם במסלול ללימודי משטרה לנוער – פרוייקט קהילתי חברתי בהובלת המשרד לביטחון פנים, נועדה מטרתו להעניק לתלמידים מסלול תיכוני ייחודי בתנאי פנימייה בשילוב לימודי מדעי המשטרה עם נושאי קרימינולוגיה וסוציולוגיה. מסלול זה משלב לימוד, הכרה והפנמה של סוגיות הקשורות בשלטון החוק, בטחון הקהילה והחברה ואזרחות פעילה.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים