דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מתכוננים לחג תנועות הנוער
 
 
 
 
מאות חניכים ומדריכי תנועות נוער  יקיימו טכס חגיגי ועשיר תכנים בחג המעלות לתנועות הנוער בגלבוע
מ.א.הגלבוע:  "תנועות הנוער הערכיות בגלבוע – גאווה לאומית!"

מאות חניכים ומדריכי תנועות הנוער, מישובי הגלבוע ישתתפו בחג המעלות שייערך ב-25.10.13, במעיין חרוד, לרגל פתיחת שנת פעילויות תשע"ד. החניכים, יהודים וערבים, יחד עם מדריכיהם, לבושי חולצות כחולות וחדורי מוטיבציה, יקיימו תהלוכה בשבילי הגלבוע. בשעות הערב, יתקבצו חניכי התנועות ומדריכיהם במתחם מעיין חרוד, שם ייערך טכס חגיגי עשיר ומגוון.
 במועצה אזורית הגלבוע  מסרו כי תנועות הנוער המציינות את חג המעלות, הן גאווה לאומית, שכל עשייתן מתמקדת בציונות ובהתנדבות, המשפיעה חיובית באיכויותיה על הדור הבאים, הן מגבשות בקרב חניכיהן הגשמה אישית, בטחון ומנהיגות", כמו כן ציינו במוא"ז  כי הצטרפות מאות חניכים מידי שנה לתנועות הנוער, מוכיחה כי ההמשכיות היא בלתי פוסקת.
שמוליק עינב, ראש מינהל הנוער במועצה וכן רכז תנועת "בני המושבים", איתי פאר, ציינו כי משנה לשנה גדל מספרם של תלמידי כיתות ב' המצטרפים לתנועות הנוער ובתוכן תנועת "בני המושבים", תנועת הצופים הערבים. "מגוון הפעילויות, להן זוכות תנועות הנוער, מעצבות את אישיותם של החניכים, והופכות אותם לעצמאיים ברוב תחומי החיים", אמרו השניים.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים