דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> ילדי "אשכול הגנים" בגן נר ישולבו בכיתות א' בביה"ס "נר הגלבוע"
 
 
 
 
במטרה ליצור אקלים בית ספרי נוח, שיאפשר לילדי הגנים של המועצה האזורית הגלבוע נחיתה רכה ביומם הראשון, בכיתה א', מפעיל מינהל החינוך במועצה, גם השנה, פרוייקט "מעברים – נחיתה רכה" לילדי אשכול הגנים בגן נר, וכן ביתר הגנים של המועצה. פרוייקט זה פעל כ"פיילוט" לפני מספר שנים  בגן נר והוכתר בהצלחה רבה.
הילדים מקבלים הסברים על ביה"ס
חגית לוין מנהלת המחלקה לגנים וגיל הרך במועצה, מסרה כי מדובר בתכנית מיוחדת לילדי הגנים העולים לכיתה א', המאפשרת להם כניסה חלקה לכיתה, מבחינה רגשית וחינוכית. "התכנית תלמד את הילדים בעודם בגן את כל המרכיבים החיוניים לצורך הלמידה בכיתה א', כאשר ההורים יקבלו ליווי צמוד בהסברה בכל הקשור לתהליך הקליטה של ילדיהם", ציינה מנהלת מחלקת הגנים והגיל הרך.
ראש המועצה האזורית הגלבוע דני עטר, שהגה את רעיון ה"מעברים", אמר כי פרוייקט "מעברים – נחיתה רכה", הוא נדבך נוסף לעיצוב מערכת החינוך בגלבוע. "זו תוכנית ששמה קץ לחבלי הקליטה הקשים של הילדים והוריהם, ביום הראשון של הילד בבית הספר, הידוע כגדוש פעילויות גיבוש, והופכת את קליטתו לחגיגית ומהנה", אמר עטר. 
כתבנו מציין כי מימוש הפרוייקט מתאפשר באמצעות תקציב שאושר ע"י אגף שח"ר(שירותי חינוך-רווחה) לרווחה החינוכית של הילדים. התכנית מלווה ע"י מכון ברנקו וייס, המתמחה בטיפוח החשיבה ובמעורבות הורים
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים