דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> פרס חינוך מחוזי הוענק לביה"ס עמק חרוד יסודי בגלבוע
 
 
 
 
בית הספר היסודי עמק חרוד שבגלבוע, זכה בפרס חינוך מחוזי לשנת תשע"ג. הפרס הוענק בטכס חגיגי, שנערך באולם האירועים של קיבוץ עין השופט שבמגידו, במעמד מנהלת משרד החינוך במחוז הצפון, ד"ר אורנה שמחון, ובהשתתפות המפקחת יעל ארמה-אורן, מנהלי ומורי בתי הספר במחוז הצפון שזכו בפרס החינוך.
ביה"ס שם דגש על  שייכות , מחוייבות, תקשורת וחברות, לצד ערכים לאומיים של אהבת העם והארץ וגדל באופן מרשים במהלך השנים.
ילדי יסודי עמק חרוד
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, בירך את בית הספר, את המנהלת ליאורה דותן וצוות החינוך, ואמר כי הוא רואה בבית הספר דוגמא חינוכית ליצירתיות, התמדה והצלחה שבאה בעקבות עבודה קשה. "בית הספר עמק חרוד משקיע רבות בעיצוב אישיותו של התלמיד ובטיפוחו. אנו מסתכלים בגאווה ובלב מתרחב על הצלחתם של תלמידי בית הספר וצוות המורים".
 
מנהלת בית הספר היסודי, "עמק חרוד", ליאורה דותן, ציינה כי פרס החינוך לו זכה בית הספר, הוא תוצאה של פרי מאמציהם של המורים והמחנכים. היא הדגישה כי בית הספר עמק חרוד, מדגים את היכולת להפוך מ"בית הספר הקטן והקיבוצי" לבית ספר אזורי וגדול, הכולל 22 כיתות, עם 616 תלמידים, מתוכם 4 כיתות חינוך מיוחד מתוך שמירה על מאפיינים מובהקים של ארגון אינטימי, השם דגש על שייכות , מחוייבות, תקשורת וחברות, לצד ערכים לאומיים של אהבת העם והארץ. "ביה"ס מאמין שאמות המידה בהן התברך, הן בבחינת צרכים בסיסיים על מנת שתתרחש למידה" הוסיפה דותן. 
היא ציינה לשבח את עבודת צוות בית הספר, המהווה כדבריה, דוגמת מופת ואיכות של למידה עבור התלמידים וההורים לתקשורת מקרבת ולאחריות אישית, לקידום אקלים טוב ומיטיב. "זו הזדמנות להביע את רגשי הערכתי לצוות ביה"ס, להודות לו על עשייה שאיננה שגרתית, והחשוב מכל – להעלות על נס מחנכים בישראל העובדים מתוך אמונה שלפני הכל יש לאפשר לכל ילד חינוך באווירה של אהבה וכבוד".
   
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים