דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מיזם התחדשות בגן נר - בוצע!!!
 
 
 
 
בוצע !!!

בשבוע האחרון ביצעה  מ.א.הגלבוע   עבודות שדרוג וחידוש רחבות היקף בישוב גן נר בתחום התשתיות, חזות הישוב, התברואה והבריאות.
עם בוקר יום ב', שעבר התייצבו בישוב צוותים מתוגברים ממנהל השרות לתושב במועצה אזורית ובראשם סגן ראש המועצה וראש מנהל השרות לתושב רמי אלהרר לביצוע של שורה עבודות רחבות היקף בישוב תחת הכותרת גן נר מתחדשת.

על מיזם התחדשות  בגן נר סיפר רמי אלהרר:
בתום סקר מקיף מוקדם שנעשה בישוב גן נר ובתאום עם מתנדבים מהישוב, ובהמשך לפניות של תושבים באמצעות מוקד 109 , בוצעו עבודות בכול התחומים כפי שניכר לעין בכול מקום, בתשתיות חידשנו את מדרכות הטיילת ומדרכות נוספות , תוקנו מהמורות והכבישים סומנו בצבע,  בוצעו עבודות תחזוקה בתחנות ההסעה ומתקני המשחקים לילדים ובביתן השמירה בכניסה הראשית.
יש תאורה במגרש המיניפיץ
אלהרר ציין כי הושקעו מאמצים רבים לשפר את חזות הישוב כאשר בוצעו עבודות גינון ובין היתר נוקו  שדות קוצים רחבים, הרחובות נשטפו וטואטאו , וגם פחי האשפה קיבלו טיפול מיוחד בידי מחלקת התברואה של המועצה.
אלהרר סיפר עוד כי אנשי מחלקת התאורה בראשות אשר עמוס הוסיפו תאורה במקומות שונים בישוב ,במגרש המיניפיץ לרווחת התושבים שיוכלו לעסוק בפעילות ספורטיבית  במגרש גם בלילה,   וכן נוספו פנסי תאורה גם בחלקו העליון של הכביש המחבר בין השכונה הוותיקה לשכונה הצפונית.
אלהרר ביקש להדגיש כי במקביל  לכול  אלה, מחלקת הווטרינריה בראשות ד"ר  שי רודריג פעלה במלחמתה במיגור מחלת הלישמניה  בישוב  במגוון צעדים מונעים כגון הדברה, לכידת שפני הסלע נושאי  טפילי המחלה וריסוק וכיסו באדמה את  מאורותיהם ונקיטת וצעדים מונעים נוספים.
ראש המועצה דני עטר אמר כי מיזם ההתחדשות בגן נר הינו חלק מהחלטת מליאה המועצה להגדיל את סל  השירותים לתושב, והוא שמח על תגובות התושבים המרוצים במועצה ובישוב גן נר. 
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים