דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מתיישבים בישוב האקולוגי "נורית" בגלבוע קיימו כנס ראשון לבניית צוותי אחריות לפעילות קהילתית
 
 
 
 
דני עטר: "יישובי המועצה האזורית הגלבוע מתברכים בצמיחה חברתית, דמוגרפית, כלכלית, תעשייתית ותיירותית"
 
כנס ראשון של המתיישבים החדשים בישוב האקולוגי "נורית", של המועצה האזורית הגלבוע, התקיים בסוף השבוע האחרון, במבנה "דורות בגלבוע" בישוב גן נר, באירגונה של האגודה לאיכלוס הישוב נורית ומזכירות הישוב ובמעמדו של ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר.  בכנס השתתפו 45 נציגי משפחות. אמנון סתוי מזכיר הישוב נורית, מסר כי מטרת הכנס נועדה ליצור היכרות בין חברי האגודה, תוך כדי בניית צוותי אחריות לפעילות קהילתית. 
ראש המועצה בירך את המתיישבים החדשים ומשפחותיהם. הוא ציין את החשיבות הרבה של בניית קהילה כחלק מהקמת הישוב ואמר כי הפסיפס האנושי בישוב האקולוגי "נורית" הינו מגוון ועתיר באנוש ובאיכות, בו ניתן לדבריו, להבחין בילידי הארץ, בני הדור השני והשלישי, השומרים על זיקתם ואהבתם לארץ ולטבע בטבעיותו. "יישובי המועצה האזורית הגלבוע מתברכים בצמיחה דמוגרפית, כלכלית, תעשייתית, תיירותית וחברתית", ציין עטר.
 
הוא הוסיף כי חזון המועצה הוא להמשיך ולקדם את המועצה ואת תושביה באמצעות מתן שירותים מגוונים ומצוינים  
 בכל תחומי החיים, לשמר את הצביון הכפרי ולחזק את הקהילה, ולפעול למען שיפור מתמיד של איכות החיים בתחומי המועצה.
 
מזכיר הישוב, אמנון סתווי מסר כי אירגון המפגש ע"י הצוות הקהילתי למען כל החברים הינו הוכחה לאיכות האנשים והחברה שתקום בנורית. "תגובות המשתתפים למפגש היתה מאד חיובית, לא דיברו על הבעיות, אלא, על הנושאים שחשובים להם כחברים בישוב קהילתי, אקולוגי, קיימות, תרבות, חינוך ותקשורת, כאשר לאורך כל המפגש שררה אוירה של מעורבות והתנדבות", אמר סתווי וסיכם את המפגש כמוצלח מאד. לדבריו, כבר הוחל בהכנות למפגשים הבאים. כמו כן  הודה מזכיר הישוב למנהלת "אירגון "דורות בגלבוע", מרים ורד, שאירחה את הכנס וציין כי מדובר באכסניה מוצלחת שמקרבת את המתיישבים החדשים לאזור.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים