דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> עברה ביקורת בהצטיינות
 
 
 
 
ועדת הביקורת של רשות המים קבעה: המועצה אזורית הגלבוע מצטיינת במוכנות גבוהה  לאספקת המים במצבי חירום ובמשבר מים
 בבדיקה שערכה ביום ראשון, ועדת הביקורת של רשות המים לרמת המוכנות לשעת חירום בתאגיד המים והביוב "קולחי הגלבוע" של המועצה האזורית הגלבוע, קבעה ועדת הביקורת, כי המועצה מצטיינת במוכנות גבוהה לאספקת מים בשעת חירום ומשבר מים. את הוועדה, בראשותו של היושב ראש, אלי גרינפלד, קיבלו מנכ"ל תאגיד קולחי הגלבוע, מוחמד אלבחירי, מהנדס המועצה בני סגל, קצין הבטחון של המועצה ומנהלת שירותי הרווחה רחל אמרגי. אל משלחת הוועדה נלוו מנהל תפעול אגודת המים בעין חרוד, אלי צ'ופה; נציג משק לשעת חירום, וליד מסאלחה; מנהל תפעול קולחי הגלבוע, אבי ימין; מבקר המועצה, אייל פיינגבאום ורכז תכנון ופיקוח של קולחי הגלבוע זוהיר עומרי.
יישיבת הבקורת עם גורמי המועצה
ראש ועדת הביקורת אלי גרינפלד, שמתפקידו לערוך ביקורת בישובים במחוז הצפון, אמר בשיחה עם כתבנו כי משנה לשנה מתייעלת המועצה האזורית הגלבוע במיכשור, בכוח אדם מקצועי ובעבודות שטח לעמידתה בסטנדרטים גבוהים בתחום המוכנות לשעת חירום – הן מבחינה בטחונית והן במצב של אסון טבע. הוא הוסיף כי השנה בולטת במיוחד מידת המוכנות שלה לעת חירום באורח חיובי ביותר. "מדובר ברשות, הפועלת ביתר חשיבות להעצמת רמת המוכנות, ונמצא כי בכל תחום שנבדק עמדה ברמה של סטנדרטים גבוהים", אמר גרינפלד.
מנכ"ל תאגיד קולחי הגלבוע, מוחמד אלבחירי, אמר כי העמידה בתנאים להעצמת המרכיבים לעמידה מול כל אירוע, היא מדיניותה של המועצה בראשותו של דני עטר, שכללה כדבריו, תכנון ממוקד לטיפול באספקת מים בשעת חירום ומשבר המים, הבאה לידי ביטוי של תיכנון חלוקת מים לתושבים, ובין היתר שיתוף פעולה של הציבור, הנענה תמיד בחיוב לפניות המועצה. לדבריו ההיערכות מחולקת למספר שלבים, בחלקם – היערכות תיכנונית והיערכות פיזית, מלאי ציוד לשעת חירום וגם בתרגול וסינכרון מול כל המעורבים, שזה כולל ועדת מל"ח, וכן מול שאר הגורמים, כמו צה"ל, משטרה ורשות המים. "זכינו לא מכבר במקום מוביל בין הרשויות למוכנות בשעת חירום. כעת הנתונים אמנם מעודדים, יחד עם זה, אנו נמשיך בעשייה כדי להעלות את התוצאות לציון מקסימלי בתחום ההיערכות של המועצה לשעת חירום", אמר אלבחירי.  
 ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, המשמש יו"ר הועדה לשעת חירום, שיבח את עבודתם, היוצאת מן הכלל, של מנכ"ל תאגיד קולחי הגלבוע והעובדים, ואמר כי הצלחותיו של התאגיד, בראשותו של מוחמד אלבחירי, שזכה לא מכבר כמצטיין ביותר, נוכח תוצאות דו"ח שהעידו על מוכנותה הגבוהה של המועצה לשעת חירום, ימשיך לשאוף לרמת מוכנות גבוהה ביותר. "המועצה האזורית הגלבוע מהווה מודל למוכנות נאותה בשגרה השוטפת ובשעת חירום", אמר עטר.
   
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים