דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מהפכת בריאות בגלבוע
 
 
 
 
בימים אלה הולכת ומושלמת מהפכה של ממש בתחום הבריאות בגלבוע. אחת מהמטרות ששמה לה המועצה היא לשפר כל העת את השירות הניתן לתושב בתחום הבריאות והקניית אורח חיים פעיל וספורטיבי. בימים אלה מתבצעים מספר מהלכים לקידום נושאים אלו. המועצה מנהלת דין ודברים עם "שירותי בריאות כללית" בדבר הרחבת מערך השירות במרפאות היישובים. בין היתר מדובר על הגדלת תקני נותני השירותים ביחס לגודל האוכלוסייה, הרחבת השירותים הרפואיים המקצועיים ותוספת שעות מרפאה ורופא.
 
לצד זאת, לאור הגידול באוכלוסיית הגלבוע, נפגש ראש המועצה דני עטר עם מנהל מחוז הצפון של קופ"ח כללית והציג בפניו תכנית להקמת מרכז רפואי אזורי שיעניק שירותי רפואה משפחתית ומקצועית ויהווה מוקד מיון ראשוני לפונים. בקופת החולים נענו בשמחה לרעיון וכעת הנושא ממתין לגיבוש תכנית להקמת המרכז החדש.
היבט נוסף של מהפכת הבריאות נוגע לשיתוף הפעולה של המועצה עם "מרכז רפואי העמק".בין היתר, פועל המועצה מול בית החולים בבחינת האפשרות לסבסד סל בדיקות סקר עבור תושבי הגלבוע במכון הבדיקות החדש שבונה בית החולים.
 
כל אלה מצטרפים לחשיבות שמעניקה המועצה לעידוד הספורט העממי ביישובים. ענפי הספורט במועצה פונים לכל טווחי הגילאים וכוללים פעילות המתחילה במוסדות החינוך וחוגים כבר מגיל צעיר, דרך קבוצות מקצועיות ותחרותיות, מועדונים מאורגנים, ועד לספורט עממי וקבוצות חוויה ספורטיביות למבוגרים ולנוער. 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים