דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> רוכבי "500 וואט" גלבוע ועמקים ניצחו באליפות ישראל 2014 לאופני כביש - נגד השעון
 
 
 
בתחרות רוכבי "500 ואט" לאומית בה השתתפו כ 100 רוכבים מרחבי הארץ , ניצחו רוכבי גלבוע ועמקים באליפות  ישראל לאופני כביש לשנת 2014.
התחרות התקיימה במתכונת נגד השעון, לפיה כל מתחרה מוזנק בהפרש של דקה מזה שלפניו ורוכב לבד (ללא משיכה או עזרה של רוכב אחר להבדיל מתחרויות כביש קלאסיות-קבוצתיות) כאשר המטרה - לסיים את מלוא המרחק במינימום זמן.

מסלול התחרות כלל 10 ק"מ לקטגוריות הצעירות (גילאי 15-16) ו 15 ק"מ לקטגוריות הבוגרות - מאסטרס על כביש 9  באיזור עמק חפר.
המסלול המישורי עם ירידות במהלכן  ממערב למזרח התאפיין ביום התחרות בהלוך רוח גבית , ובחזור ובחזור ברוח פנים חזקה ומסלול עם שיפוע של עליה באמצעו.
שלומי אייל, מנהל המחלקה לספורט רב תחומי במועצה האזורית הגלבוע, סיפר כי רוכבי מועדון האופניים המקומי "חמש מאות וואט" גלבוע ועמקים הפועל זו השנה השישית בשיתוף מחלקת הספורט מ.א. הגלבוע, רוכביו זכו  להישגים מרשימים: סער הרשלר ניצח וזכה בתואר אלוף ישראל לשנת 2014 בקטגוריית הקדטים (נערים); שחף רמות מרמת צבי מנהלת ומאמנת הקבוצה סיימה שנייה בקטגוריית גיל נשים גילאי 30 פלוס וזכתה בתואר סגנית אלופת ישראל לשנת 2014 בקטגוריה. הזקרן וולפין מבית השיטה סיים עשירי בקטגוריית הקדטים (נערים) וסה"כ הזמן השני הכי טוב לקטגוריית גיל זו בשנה א'!", מסר אייל.
 
אייל סיפר עוד כי בתחרות, סער הרשלר, אלוף הארץ ביצע את המסלול שכלל רכיבה למרחק 10 ק"מ לאור הרוח העזה במהירות ממוצעת של 41 קמ"ש,מהירות הנחשבת גבוהה מאד לנער בגילו.
מאמן הקבוצה רון ראובני מהישוב רם און מסר בסיום: "רוכבי קבוצתנו 'מש מאות וואט בגלבוע' מגיעים בשבועות הללו ממש לשיא העונה לתחרויות האליפויות לאחר עונת אימונים ותחרויות מפרכת. מדובר בבני נוער ורוכבים בוגרים שמשקיעים ממרצם וזמנם לטובת העניין ומתאמנים תחת מעטפת אימון מהמקצועיות והמתקדמות בארץ שמספקת קבוצתנו תוך הצבת אתגרים ומטרות ומתן פלטפורמה לאימון, ביצוע ומימוש עם הרבה לב ונשמה של כל העוסקים במלאכה שהתוצאות הגבוהות וההישגים הם תולדה של כל זה.
 
מנהל המחלקה לספורט שלומי אייל ביקש לציין כי אין ספק כי בגלבוע ובעמקים "הצלחנו תוך 6 שנים לייצר תרבות של רכיבת אופניים להנאה וכושר השואפת גם למצוינות והישגים וההישגים ניכרים מילדים עד בוגרים . אני מודה לכל המאמינים בענף הזה ובמועדון ונותנים רוח גבית לפעילות ולהישגים אמר שלומי אייל".
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים