דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> חולצה כחולה עולה אל על
 
 
 
מאות בני נוער, מדריכים והורים השתתפו בערב "חג המעלות" שהתקיים בגלבוע. "חג המעלות", למי שלא מכיר,  מסמל את פתיחת שנת הפעילות של תנועת בני המושבים והצטרפות שכבת ד' לתנועה. הפעילות החלה בטיול של הקבוצות היישוביות על הגלבוע והסתיימה בטקס מרשים, בהשתתפות מאות הורים וחניכים.
"אחד מתחומי העשייה המרכזיים שלנו הוא תנועות הנוער" אמר איתי פאר, רכז תנועת בני המושבים. "תנועת הנוער היא בית יוצר לנוער אכפתי, הלוקח אחריות, מגלה מעורבות, מבטא מחויבות, מפגין מנהיגות ורוצה, באמת ובתמים, להפוך את העולם שבו אנו חיים למקום טוב יותר" הוסיף פאר.
רוחמה לבקוביץ', מנהלת מחלקת הנוער, שהתרגשה מההיענות הרבה של הבאים, ציינה כי תנועת בני המושבים מחנכת את הנוער לאמת וצדק, לסולידריות חברתית, לערכים אנושיים, לדמוקרטיה, להתנדבות ולתרומה לקהילה ולחברה הישראלית, לנטילת אחריות וכן מטפחת כל העת את מודל הדו קיום הקיים בגלבוע. בסיום דבריה, איחלה לבקוביץ' למדריכים ולחניכים "שתהא זאת  שנה מלאה באתגרים, חוויות, טיולים והעמקה בערכי התנועה והאזור". 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים