דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> קבוצת הרובוטיקה שמקדמת את הדו קיום בגלבוע
 
 
 
 
קבוצת רובוטיקה מיוחדת במינה קמה בגלבוע. הקבוצה מבוססת על ערכי הדו קיום, סובלנות ושוויון ומורכבת מתלמידי בתי הספר התיכוניים עמק חרוד רב תחומי ו"אחווה-גלבוע".
במסגרת ההיערכות לתחרות רובוטיקה ארצית שתיערך בחודש מרץ הקרוב בהיכל נוקיה בת"א, ערכו התלמידים הכרות מעמיקה אלה עם אלה כאשר ביקרו בכפרי המועצה והכירו את עולמם של חבריהם.
שיר שמש, המשמש כקפטן הקבוצה, סיפר: הזמנו למפגש מורים, הורים וגם ספונסרים. חברי הקבוצה פעילים לא רק בנושא הרובוטיקה. הם מתחייבים גם לתרום לקהילה בתחומים רבים. השבת אנו מקיימים אירוע הפנינג לרובוטיקה, שיכלול גם נושא הדו-קיום לתלמידי בית הספר היסודי "עמק חרוד". אם ההפנינג יצליח, נקיים אותו גם בבתי ספר יסודי בכפר נעורה", ציין קפטן הקבוצה.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, המקדם את פרויקט הדו קיום ציין כי הגלבוע הוכיח מאז ומתמיד שנערים וילדים מישובי וכפרי הגלבוע יכולים ללמוד, לעבוד ולחיות יחדיו: "קבוצת התיכוניסטים מקדמת רעיון של שינוי חברתי ורוקמת קשרים לשלום אמיתי ומתמשך" אמר ראש המועצה.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים