דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> נערי יח' קידום הנוער בגלבוע מתכוננים למסע שורשים בפולין
 
 
 
 
בשבוע האחרון, חזרו נערים ונערות, מהיחידה לקידום נוער של המועצה האזורית הגלבוע, מסמינר הכנה למסע שורשים בפולין, שנערך בבית ספר שדה "אכזיב". הסמינר שימש כחלק מתהליך ההכנה ממושך, אותו עוברים הנערים והנערות המועמדים למסע לפולין. ביחידה לקידום נוער מציינים כי מדובר במסע משמעותי ומרכזי לתהליך ההתבגרות וההתנסות בקרב בני היחידה, כאשר ייחודו, הוא הסתגלות בעמידה מול שיחזור ויזואלי למוראותיה של שארית פליטת יהדות אירופה בתקופת השואה, כולל הטיסה.
מנהלת היחידה לקידום נוער, דיקלה בן משה, מציינת כי זו השנה השנייה שהיחידה לקידום נוער לוקחת חלק במסעות לפולין בחסותה של היחידה המחוזית לקידום נוער.
 
הנערים יבקרו באתרי הנצחה
"השנה נבחרו 10 בני נוער – בנות ובנים מהיחידה, והם אמורים לעבור במרוצת החודשים הקרובים הכנה משמעותית לקראת הטיסה והביקור במחנות ההשמדה", אמרה דיקלה בן משה. לדבריה, ההכנה בבית ספר שדה נועדה לגבש את כל משתתפי המסע במחוז. "המסע התיאורטי מסייע מאוד לנערים להיערכות מבחינה נפשית למפגש עם עולם רחוק" סיכמה דיקלה.
ראש מינהל הנוער במועצה, שמואל עינב, אמר כי תהליך ההכנה למסע, מלווה ע"י מדריכים מוסמכים ממשרד החינוך. "המטרה היא להכין את הנוער למסע הכרוך ברגשות, הן לקראת הטיסה והן לצפייה באתרים המהווים, עדות לרצח העם היהודי. יתירה מכך, המסע עצמו, הוא תהליך של חיזוק הנערים לעמידה בפני לחצים ומתחים, וכמו שבמסע הקודם, הצלחנו לחזק את בני היחידה, אני משוכנע שגם הם, יחזרו ממוראות השואה, עם חוויות ובעיקר עם תכנים חיוביים", אמר ראש מינהל הנוער במועצה.
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים