דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מנהל בי"ס טמרה שבגלבוע ערך ביקור תנחומים אצל משפחתו של נפתלי פרנקל ז"ל
 
 
 
נאיל זועבי, מנהל בית הספר טמרה שבגלבוע, ערך השבוע ביקור תנחומים אצל משפחת פרנקל בנוף איילון, שבנם נפתלי ז"ל ושני חבריו לישיבה נחטפו ונרצחו ע"י מחבלים. הפגישה התקיימה עם האם רחל, ובמהלכה ביקש מנהל בית הספר להזדהות עם כאבם. "ביקשתי להביע זעזוע מהרצח הנתעב ואיחלתי שבורא עולם ינחם את משפחת פרנקל ואת יתר המשפחות ששיכלו בנם ממעשי הטרור", אמר זועבי.
הוא הציג את השקפת עולמם של תלמידיו ושל יתר בני חמשת הכפרים של הגלבוע, המקפידים על מרקם חיים אנושי ושוויוני ואמר: "הגלבוע על תושביו, יהודים וערבים, מהווה דוגמא מיטבית ליחסי שכנות טובה בין יהודים וערבים. אנו דוחים מכל וכל ניסיונות של פגיעה באדם על רקע השתייכותו ללאום זה או אחר. כולנו שווים בין שווים בפני אלוהים", אמר מנהל בית הספר.
 
ראש המועצה האזורית הגלבוע דני עטר, המוביל פרויקט דו קיום בקרב תושבי המועצה, שיבח את יוזמתו הברוכה של מנהל בית הספר ואמר כי בית הספר טמרה מחנך את תלמידיו על ערכי השוויון ואהבת האדם באשר הוא. "חשוב לקיים מרקם חיים מיטבי בין יהודים וערבים, גם אם קיימים חילוקי דעות קשים ואי הסכמות בין יריבים אידיאולוגיים", הוסיף ראש המועצה.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים