דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מפגשי דו קיום בבית הספר היסודי "נר הגלבוע"
 
 
 
 
יחסי יהודים ערבים הוא אחד הנושאים החשובים, המהווים חלק בלתי נפרד ממערכת החינוך בגלבוע .  בבית הספר "נר הגלבוע" מציינים נושא זה  במספר נקודות של תקווה ואור. תלמידיו מקיימים קשרי דו קיום הדוקים עם עמיתיהם מבית הספר "סנדלה" לאורך השנה, הבא לידי ביטוי בדיאלוג חברי וחם. מנהלת בית הספר "נר הגלבוע", מירי עיני ומנהל בית הספר "סנדלה",  סמיר עומרי, מציינים כי הקשר תרם לקיום מפגשים קבועים במהלך השנים האחרונות בין תלמידי "נר הגלבוע" ותלמידי בית ספר "סנדלה".
מירי המנהלת  עם משתתפי המפגש
מירי עיני ציינה כי השנה, נסובים המפגשים סביב פעילויות חווייתיות העוסקות בצירי תוכן של בניית זהות אישית, ומציאת השונה והמשותף.  "גם צוות מורים משני בתי הספר נפגשים לאורך השנה, חווים שיח מעמיק, מקרב, משמעותי ובונה דרך. לתכנית הדו קיום שותפים רבים ומשמעותיים, ובראשם המועצה האזורית הגלבוע, משרד החינוך, קרן אברהם וחברת מאר"ג. כולם מברכים ומקדמים את העשייה, את הקשר הנרקם ומתהדק, קשר המאפשר התבוננות מעבר לסטריאוטיפ והינו בסיס ליצירת קשר אנושי המכבד כל אדם באשר הוא אדם" אומרת מנהלת בית הספר "נר הגלבוע".
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, שיזם מתחילת דרכו את פרוייקט הדו קיום בגלבוע, בירך את בתי הספר הספר "נר הגלבוע" ו"סנדלה", את ההנהלה, המורים והתלמידים ואמר כי מפגשים בין תלמידי בית הספר נר הגלבוע לבין תלמידי בית ספר סנדלה, מהווים צוהר לפתיחות רבה יותר בין האחד לשני. "עצם המפגש, לאורך כל השנה, היא הוכחה שניתן ואפשר לחיות זה לצד זה בקשרי שכנות טובים ובכבוד הדדי. החינוך לדו קיום מתחיל בגלבוע, כבר בגיל הרך, והוא מהווה דוגמא של מופת בכל ישובי הארץ", אמר ראש המועצה.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים