דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> בביה"ס "יד לחמישה" סיימו שנה עם "זרעים של מסטיק"
 
 
 
 
50  - תלמידי בית המוסיקה יזרעאל-גלבוע  הופיעו לרגל סיום שנת הלימודים במחזמר מיתולוגי "זרעים של מסטיק"

 בית הספר "יד לחמישה" של המועצה האזורית הגלבוע, העלה לרגל סיום שנת הלימודים תשע"ג, מופע רב תהודה, המבוסס על המחזמר  המיתולוגי "זרעים של מסטיק" מאת לאה נאור ללחניו של נחום היימן.  במחזמר השתתפו כ- 50 ילדים, שלרובם זו שנה ראשונה ללימודי נגינה, ושרו בו ילדים בהרכב הצעיר והבוגר של מקהלת בית הספר מכיתות ג'-ו'.
 את היציע מילאו עד אפס מקום ילדי הגנים של המועצה האזורית גלבוע, מייד, עם הינתן האות, הגיחו הנגנים הצעירים עם כלי הנגינה והתיישבו בקדמת הבמה. אל הבמה עלו חברי וחברות  ההרכב הקולי של בית הספר.
מנעימה את הטקס מקהלת בית הספר
 המנצח, סטאס גברילוב, מנהל בית המוסיקה בקבוץ יזרעאל, ניצח בשרביטו את התזמורת  הצעירה, כאשר לצליליה היוו לויית-חן חברי המקהלה ההרמונית בליווי הסולנים.  לצד אלה, ביצעו שחקניות ושחקנים תפקידים בחן רב, כאשר גם הזמרים התנועעו בחן,  ושילבו תנועה ומשחק עם שימוש באביזרים שונים.
 ענת רביב, מנהלת ביה"ס "יד לחמישה" ציינה בהתלהבות, כי המחזמר היה מרתק. "אי אפשר היה שלא להישאב אל הסיפור הקסום הזה. הצפייה וההאזנה היו הנאה צרופה. חשוב לציין שהמחזמר הוצג שנית עוד באותו יום, להנאת ההורים וכלל תלמידי בית הספר יד לחמישה" אמרה רביב.
 היא הודתה לרחל ברנשטיין, העובדת עם ההרכב הקולי ומקהלת בית הספר "יד לחמישה", על  עבודתה המקצועית והמסורה. "זו השנה השישית, שרחל מפיקה באהבה, מכל תלמיד את המיטב", ציינה המנהלת. כמו כן ציינה לשבח את מורי הנגינה של בית המוסיקה ביזרעאל, שמגיעים ל"יד לחמישה" פעם בשבוע לשיעורי נגינה קבוצתיים במסגרת פרויקט "אמדיאוס"; כמוה פנינה לוין, על התפאורה; ליאורה  מעברי  מורה בביה"ס – על הקראת הספור במהלך המופע; למחנכות הכיתות; לימור וייצמן, סגנית מנהלת ביה"ס, המופקדת על פרויקט אמדיאוס בכלל ועל ההפקה של המופע בפרט ולניסים שאול, מרכז תכניות קרב, שתומך בפרויקט אמדיאוס בבית הספר.
 רביב: "יבואו על התודה והברכה גם צוות בית המוסיקה ביזרעאל שסייע רבות בלוגיסטיקה המורכבת – עלה המחזמר על הבמה, ואחרון חביב ויקר, מנהל בית המוסיקה יזרעאל-הגלבוע, סטאס גבריאלוב, האיש שיזם את פרויקט אמדיאוס ומנהל אותן, בעל החלומות, היודע גם איך להגשימם, מעבד מוסיקלי, מנצח, במאי וכוריאוגרף של המחזמר". מנהלת בית הספר הביעה את הוקרתה למועצה האזורית הגלבוע, המפעילה תכניות תרבות, ובתוכן תכנית "קרב".
   
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים