דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> פרס הצטיינות לרוכבי ההרים של ביה"ס עמק חרוד
 
 
 
 
לאחרונה חולקו בקיבוץ לביא מטעם ההתאחדות לספורט של בתי הספר תעודות ופרסי הצטיינות לנבחרות הספורט משלל בתי הספר שלקחו חלק בליגות השונות ובענפי הספורט השונים ברחבי הארץ.
בענף אופני ההרים הצטיינה נבחרת האופניים של בית הספר עמק חרוד בעקבות העונה הנהדרת החולפת במסגרתה הפגינו רוכבי ביה"ס ביצועים ברמה הגבוה וניצחונות במגוון מירוצי שטח במקומות שונים בארץ.
במהלך העונה הילדים-רוכבי בית הספר התאמנו במסגרת אימונית מקצועית ע"י מאמני ומדריכי קבוצת האופניים "500 וואט" בגלבוע במסגרת שעות הלימודים וגם מחוצה להם.
ההשקעה בסופו של דבר השתלמה ונבחרת האופניים של כיתות ט' זכו לראשונה במקום הראשון ובאליפות הארצית ותלמידי ז-ח הגיעו במקום השני והמכובד.
בנוסף קיבל אות הוקרה המאמן של נבחרת בית הספר בועז שושן מקבוצת "500 וואט" עמקים על עבודתו עם הנבחרת במהלך השנה החולפת. בטקס נכח מר שלומי אייל מנהל אגף הספורט של המועצה האזורית גלבוע שנתנה ונותנת דחיפה אדירה לקידום ספורט האופניים ברחבי המועצה ובמסגרת הזו גם לקידום נבחרת האופניים של בית הספר.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים