דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> בית הספר של החופש הגדול ביד לחמישה
 
 
 
כ-120 תלמידי כיתות א'-ב', נהנים במשך שלושה שבועות בבית הספר במסגרת התוכנית של שר החינוך להארכת שנת הלימודים בחודש יולי. ריכוז הפעילות לילדים בבית הספר של החופש הגדול מאפשר להם ליהנות מימי כיף, משחקי העשרה, ותחרות ומשימות. בבית ספר "יד לחמישה" שבגלבוע, גובשה תכנית להפעלת "בית הספר של החופש הגדול" - קייטנת קיץ בה הילדים עוסקים במהלך היום בפעילות לימודית ויצירתית לאורך כל שעות היום.
לימור וייצמן, מחנכת מביה"ס "יד לחמישה", סיפרה כי הפעילויות רבות ומגוונות והתלמידים נהנים מזמן האיכות בחופש הגדול: "הילדים מאושרים, לומדים מתוך עניין וחוויה, הפעילות מהנה ומלמדת, משלבת בין אתגרים שונים, בה נדרשים לשיתוף פעולה, חשיבה והנאה. אנו רואים חשיבות רבה מאוד להקניה של ערכים, כמו חיזוק קשרי חברות, קבלה של האחר, גיבוש ושיתוף פעולה".
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר אמר כי "הפרויקט מאפשר המשך פעילותם רבת האתגרים של התלמידים במודל של קייטנה. מנהלי בתי הספר, המורים, התלמידים, ומערכת החינוך בגלבוע ממשיכים גם בתקופת החופש להצטיין ולהגיע לפסגות חדשות." 
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים