דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> רכז הביטחון של אומן , אבי ביטון איתר טרקטורים גנובים
 
 
 
 
מג"ב מחוז צפון שיבח את רב"ש מרכז "אומן" שבגלבוע  על גילוי שני טרקטורים גנובים והחזרתם למושב פרזון
רכז הבטחון השוטף של הישוב "אומן" שבגלבוע, אבי ביטון, גילה במבצע חיפושים, שני טרקטורים שנגנבו, לפני מספר ימים, משני חקלאים מהישוב פרזון שבתענך, כשהם מוסתרים היטב מתחת לעצים ושיחים, ודאג להחזירם לבעליהם המאושרים.
 לרגל הצלחת המבצע לאיתור הטרקטורים, קיים השבוע מפקד משמר הגבול במחוז הצפון נצ"מ יהודה יהושע טכס חגיגי במצפה-נטופה, להענקת תעודת הצטיינות לרב"ש אבי ביטון, על הצלחתו לאיתור הגניבה ולהחזרת הטרקטורים לבעליהם. בטכס נכחו סגל קציני ומפקדי משמר הגבול במחוז הצפון, אורחים וקרובים.
בתעודת ההצטיינות, מציין נצ"מ יהודה, כי רב"ש ביטון, הבחין במהלך סיוריו, בהסוואה של עצים ושיחים ובהמשך כאשר הציץ לתוך הצמחיה גילה את שני הטרטורים החבויים, שעל גניבתם דווח לרב"שים של הגלבוע. "הינך ראוי להערכה ולשבח על הגילוי הגניבה וכן על החזרת הטרקטורים, לבעליהם, המשמשים לעיבוד אדמותיהם. בשם משמר הגבול, אני מעניק לך את תעודת ההצטיינות כאות הוקרה וכבוד על עשייתך הברוכה למען בטחון תושבי הגלבוע והשמירה על רכושם", אמר נצ"מ יהודה.
אבי ביטון, 55, נשוי ואב ל-4, תושב מרכז "אומן", שימש במשך כ-30 שנה מתנדב המתמי"ד. משנת 2006, מונה לרכז בטחון שוטף [רב"ש] בישובי הגלבוע. מפקדיו ציינו כי אבי ביטון נטל חלק נכבד בפעילויות למיגור הגניבות החקלאיות לרבות בעיות בטחוניות ועמד בהן באומץ רב. "כל נושא הבטחון של ישובי הגלבוע, הם בראש מעייניי", אמר אבי ביטון.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר שיבח את אבי ביטון על הצלחתו לאיתור שני הטרקטורים הגנובים והחזרתם לבעליהם, ואמר: "הגלבוע על תושביו גאים באנשי הבטחון והמתנדבים כמוך, המסבים רוגע ושקט בסביבתם" ואיחל לו המשך עשייה מוצלחת.     
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים