דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> כ-100 קציני בטחון ממועצות אזוריות בארץ קיימו מפגש ארצי במוא"ז הגלבוע
 
 
 
 
כ-100 קציני בטחון ממועצות אזוריות בארץ קיימו מפגש ארצי במוא"ז הגלבוע סמוך לחג הפסח והביעו התרשמות עמוקה מהפיתוח ומיחסי הדו קיום

 קציני הבטחון , בהשתתפות נציגי היחידה להתיישבות במשרד הבטחון, קיימו סמוך לחג הפסח מפגש ארצי במועצה האזורית הגלבוע. המפגש, שכלל בין השאר נציגי משרדי ממשלה שונים, ביניהם משרד החינוך, הבטחון, החקלאות והקרן הקיימת לישראל, נועד להכיר מקרוב את פעילויותיה של מחלקת הבטחון של המועצה האזורית הגלבוע, לאור המבנה הדמוגרפי, המאפיין אותה לאור התרחבות ישוביה, וכן בשל יחסי הדו קיום השוררים בין ישובי וכפרי המועצה ובין השאר להכיר מקרוב את אתריה התיירותיים בהם התברך הגלבוע. את המפגש קיים ראש המועצה המארח, דני עטר והשתתף בו  ראש היחידה להתיישבות במשרד הבטחון, עמירם סבירסקי.
עטר וראש היחידה להתיישבות
במשרד  הבטחון סבירסקי
 המפגש התקיים בגן הלאומי מעיין חרוד, שם סקר מנהל הגן הלאומי לשעבר, משה פינטל את עברו ההיסטורי של מעיין חרוד מתקופת השופטים. פינטל סיפר כי כאשר בני ישראל, היו בדרכם למלחמה במדיינים, בהנהגתו של השופט גדעון, שהו ללילה במעיין חרוד, בו הקימו מחנה  וממנו יצאו למלחמה במדיינים, לא לפני מבחן אופן שתיית מי המעיין, שבסיומו, בחר גדעון 300 מחייליו, ששתו ממי המעיין מבלי לכרוע ברך ומבלי ללקק את מי המעיין, ולאחר מכן נלחמו במדיינים וניצחו אותם.
בסיום הרצאתו של מנהל הגן הלאומי, יצאו קציני הבטחון לסיור בגלבוע ונהנו מנופיו, כמו כן התרשמו מהפיתוח התיירותי באתריו. אורחי המועצה סעדו את ארוחת הבוקר בכתף שאול שבמרומי הר הגלבוע. דני עטר, ראש המועצה האזורית הגלבוע, סקר בפניהם את תפיסת הבטחון של המועצה, לאור המבנה הדמוגרפי שלה, הכולל התרחבות מבורכת של הישובים, על מיטב האנוש שבה, על חיי הדו קיום, על פרויקטים כלכליים, תחבורה ועוד. הוא הזמין את פורום קציני הבטחון יחד עם משפחותיהם לסיורים נוספים במהלך חג הפסח בגלבוע.
מנהל מחלקת הבטחון של המועצה האזורית הגלבוע, משה שלמה, ציין בפני פורום קציני הבטחון את תרומתה של המועצה האזורית הגלבוע למען בטחון ישובי המועצה, ואמר מתקיים שיתוף פעולה איכותי ופורה בין ראש המועצה דני עטר לבין ראש היחידה להתיישבות, עמיקם סבירסקי, שת"פ זה תרם לשדרג התשתיות והבטחון של תושבי המועצה. הוא הוסיף כי התרשמותם של פורום קציני הבטחון מפעילות המועצה ומפיתוחה היתה חיובית ביותר.
   
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים