דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> תלמידי היח' לקידום נוער "גלבוע" ציינו ברוב עם את סיום שנת פעילות תשע"ג באודיטוריום המשכן לאמנות בקיבוץ עין חרוד
 
 
 
 
תלמידי היחידה לקידום נוער של המועצה האזורית הגלבוע, ציינו השבוע, את סיומה של שנת פעילות תשע"ג, באירוע חגיגי, רב משתתפים, שנערך באודיטוריום המשכן לאומנות בקיבוץ עין חרוד מאוחד. באירוע השתתפו אורחים רבים, ביניהם נציגי משרד החינוך, צוות היחידה לקידום הנוער, מורים הורים ותלמידים.
 
נציג משרד החינוך, אורי לבידינסקי בירך את התלמידים, את מנהלת היחידה דיקלה בן משה, את ראש מינהל הנוער, שמוליק עינב ואמר כי הפעילות עם תלמידי היחידה היא עבודת קודש במלוא משמעותה. מנהלת היחידה סיכמה את פעילות השנה ואמרה כי מדובר בשנת הישגים והתקדמות, שהעצימו את יכולותיהם של התלמידים והגבירו את בטחונם העצמי. באירוע הוקרן סרט, פרי יצירתם של התלמידים ביחידה. במהלך האירוע, עלו בזה אחר זה, הבוגרים לקבלת שי צנוע ותעודת סיום. נציג ההורים בירך במילות חמות את הצוות והתלמידים ודבריו ריגשו את הקהל.
 ראש המועצה דני עטר בירך את תלמידי היחידה והצוות ואמר כי לצד לימודיהם, ידועים בני היחידה כנערים מתנדבים  למען הזולת. "תחום התנדבות הנוער הוא אחד מהמטרות העיקריות של יחידת הנוער, היא נעשית מתוך תפיסה כי נוער מעורב, התורם לקהילה - נתרם מפעילות זו. יתרה מזאת, בני הנוער מסוגלים להיות "חוד החנית" בתחום העשייה החברתית והפעילות הקהילתית", אמר ראש המועצה.
 האירוע נחתם במופע של הסטנדאפיסטית הדר לוי.
   
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים