דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מופע מחול מרהיב של חניכות אולפן למחול הגלבוע
 
 
 
 
תלמידות בית הספר הרב תחומי עמק חרוד, הלומדות במגמה למחול באולפן "הגלבוע", הציגו השבוע מופע מרהיב, פרי יצירותיהן, מול קהל של כ-מאות בני משפחות, חברים ואורחים.

המופע התקיים באולם התרבות האזורי בית ציזלינג בעין חרוד מאוחדבמהלך המופע, הפגינו הבנות במסגרת הצגת עבודותיהן האישיות יכולות מדהימות, שהלהיבו את צופיהם הנרגשים מאד.
 
מנהלת האולפן למחול ילנה זינשטיין מסרה כי למופע קדמה היערכות אישית של התלמידות, כאשר כל אחת מבנות המגמה למחול, התבקשה להכין ריקוד, וכן בחירת מוזיקה, רקדניות ותלבושות, לרבות כוריאוגרפיה של התלמידה. 
"במופע הוצגו 10 ריקודים של תלמידות המגמה למחול של הרב-תחומי, ועוררו כבוד לאולפן ולבית ספרם", ציינה מנהלת האולפן למחול ילנה זינשטיין. היא הודתה למורה, גלית אדר, שפעלה רבות להכנת תלמידות האולפן לקראת המופע ואירגונו המוצלח. את התלמידות בירכו מנהלת בית הספר הרב תחומי אילנה לוסטיג, וילנה זינשטיין, שנרגשו לא פחות, הן ציינו כי המופע של התלמידות, הציג יצירתיות אנרגטית ואומנות מעוררת התפעלות רבה.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים