דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> שישה "שגרירים צעירים" מהגלבוע נבחרו ע"י הסוכנות היהודית למחנה קיץ בהונגריה
 
 
 
תכנית "שגרירים צעירים", המופעלת ע"י  פרוייקט "שותפות אלפיים" של הסוכנות היהודית, בחרה לצרף למשלחתה  למחנה הקיץ " סארוואש ", שבהונגריה  שישה "שגרירים צעירים" מבוגרי השנה הראשונה של מנהיגות הנוער בגלבוע.
מדובר במחנה קיץ לנוער יהודי מכל העולם, ואשר צירופם של ששת הנערים למשלחת מהווה גאווה גדולה למועצה האזורית הגלבוע.
במסגרת סמינר שהתקיים במהלך השבוע האחרון להכנת חברי המשלחת, נבחרו ששת הנערים:   עוזר, מכפר יחזקאל, טל גלבוע, מכפר יחזקאל, דניאל גרנט, מגן נר, מאיה גלבוע, מכפר יחזקאל, שני אדגה, מגן נר, ויובל סכורי, גם הוא מגן נר.
 ששת הנערים הוזמנו לערב סיום של התכנית שותפות 2000 שנערכה השבוע במרכז הנוער בעפולה לקראת טיסתם להונגריה..
בעקבות בחירת חברי המשלחת מישובי הגלבוע, בירך ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, את ראשי תכנית "שותפות 2000" של הסוכנות היהודית, על יוזמתם הברוכה וכן את נערי המשלחת מהגלבוע. עטר ציין כי תוכנית "שגרירים צעירים" הינה תוכנית יוקרתית "שאנו, תושבי הגלבוע גאים להיות שותפים לה. מוסדות החינוך בגלבוע אינם חוסכים מאמצים על מנת להעצים את התלמידים בדרכים שונות ולקדם אותם להצלחה, כדוגמת תוכנית 'שגרירים צעירים', שהינה דרך אטרקטיבית לשלב ציונות בשנות האלפיים עם מיומנות התקשורת ולימודי המקצועות השונים", אמר ראש המועצה. 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים